2733
2739
عنوان

در این حد چشم زدن نوبره😓

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 79 پست
اسپند باید دود میکردی خواهر .... پس چشم زدن ندیدی یکی خواهرمو چشم زد خواهرم داشت میرفت دانشگاه با ما ...

هرکی تصادف میکنه و هر اتفاق بدی واسش میفته چشم خورده ؟؟؟؟؟ حواسش پرتی و .... کشکه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
اونوقت میگن حسودی کرد بنظرم بهترین کار همینه تا طرف اوند چیزی نشون بده متواری بشیم 😂

والا منم میترسم دیگه اینجوری بگم من دوس دارم طرفمو ناراحت نکنم ولی مث اینکه ناراحت کنم بهتره تا اینکع پشت سرم حرف بزنه😐

خدایا شکرت 🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همکارم تعریف میکرذکه برادرش مغازه و خونه داده اجاره وقتی برای گرفتن اجاره می ره مستاحربا یک نفر دیگه داخل مغازه بوده وقتی داداش می ره مستجره میگه هی خدا به بعضیهادچقذمیدی واز این جور حرفها دو ساعت بعد داداش با خانوم و سه تا بچه هاش متاسفانه تصادف میکنه ومرد به همراه خانوم ویکی از دخترانش فوت میشن 

تاشما باشین دیگه پز ندین یعنی چه این کارها هر کی هر چی می خره برای خودش میخره حالا لازم بود همه سیسمونی رو بکنید توحلق اون بنده خدا ؟ بعد هم که میگی بغض کرده لابد نداشته ناراحت شده دلش شکسته.

2731

انرژی چشمش زیاد بوده موج فرستاده سمت کمد اونم اونجوری شده.قدرت فکر و مغز و ذهن رو دستکم نگیرین.احتمالا اون از ته دلش حسرت خورده ناراحت شده که اینجوری شده.چشم زخم راسته همون ارتعاشات مغزه ،علمیه.

میشه با دلهای پاکتون یک صلوات برای مادرم بفرستین؟🌹یکسال از آسمانی شدنش میگذره😔
هرکی تصادف میکنه و هر اتفاق بدی واسش میفته چشم خورده ؟؟؟؟؟ حواسش پرتی و .... کشکه

نه حواسش پرت بوده نه سرعت غیر مجاز نه ویراژ چمیدونم لایی نه حتی مشکلی برای  ماشین هیچی هیچی دعانویس اسم کسی رو که برد و روزی رو هم کع چشم کرده بود گفت بعد از مادرش پرسیدیم قسمش دادیم گفت آره همون روز خیلی پشت سر دخترتون حرف زد همش میگفت ماشین داره بعد منو تا سر راه نمیبره 😏

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2740

یکیم تو نینی سایت گفت نمیدونم گلدونشونو هفت سال ازش مراقبت کرده وقتی عکسشو گذاشت نینی سایت فرداش افتاد شکست

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!

من خودم سر زایمان دومم سریع دنیا اومد بد روز سوم زایمانم  جاری ام اومد خونه چون سرحال بودم می گفت انگار نه انگار زایمان داشتی درست روز دهم به خاطر بخیه هام رفتم اتاق عمل وخیلی خیلی اذیت شدم اندازه چند تا زایمان.

واییی نگو  چن شب پیش دوس شوهرم گفت عکس پسرت رو بفرس شوهرم فرستاد واسش گفت چن وقتشه گفت ۲ ماهو ...

خواهر زاده منم تو بیمارستان که بدنیا اومد پرستار بهم گفت اصلا عکسشو به کسی نفرست تو اینستا اینام نذار 

بعد من نمیذاشتم فامیل هی زنگ زدن بفرس بفرس 

بعد چند ساعت فرستادم همه گفتن قیافش به بچه یه روزه نمیخوره انگار دو سه ماهشه 

خلاصه یکم بعد شیر نخورد و بالا آورد معلوم شد عفونت داره بستری شد دو هفته😓

یعنی دکترا و پرستارا انقدر دعوام کردن وقتی فهمیدن عکس فرستادم☹🙁

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎
همکارم تعریف میکرذکه برادرش مغازه و خونه داده اجاره وقتی برای گرفتن اجاره می ره مستاحربا یک نفر دیگه ...

اونوقت اینکه دوساعت قبل اون داداش چی شنیده رو از کجا میدونن؟؟؟

از در خونه مستاجر میاد بیردن زنگ میزنه خواهرش میگه مستاجرم اینو گفته بهم؟؟؟😐😐

عزیزم ی سریا هستن هرررررررچی میشه میگن چشم خوردیم قبلش هم ی داستان واسه خودشون میسازن که ثابت کنن چشم خوردن🤣

بخدا من هر موقع از خوشیم با کسی حرف میزنم حتی با آشنای نزدیک تا یک مدت خونه دعوا میشه بعد دوباره آروم لطفا هیچ وقت کاری نکنید کسی بخاطر شما ناراحت بشه بخاطر خودتون میگم 

.به جای بلند کردن صداتون منطقتون زیاد کنید . .  آقامون ضربان قلبم نباشه هلاکم   
نه حواسش پرت بوده نه سرعت غیر مجاز نه ویراژ چمیدونم لایی نه حتی مشکلی برای  ماشین هیچی هیچی دعا ...

😐😐😐من دیگه حرفی ندارم 

خواهر زاده منم تو بیمارستان که بدنیا اومد پرستار بهم گفت اصلا عکسشو به کسی نفرست تو اینستا اینام نذا ...

دکترا از کجا فهمیدن عکس فرستادی ؟؟ 😂

رفتی به دکتر گفتی خواهرزادم چشم خورده؟؟😂

2706