2737
2734
عنوان

در این حد چشم زدن نوبره😓

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 79 پست
اونوقت اینکه دوساعت قبل اون داداش چی شنیده رو از کجا میدونن؟؟؟ از در خونه مستاجر میاد بیردن زنگ میز ...

نه عزیزم اون نفری که در مغازه بوده با اینا آشنا بوده بعدا براشون تعریف کرده که مستاجر این حرفو زده

دکترا از کجا فهمیدن عکس فرستادی ؟؟ 😂 رفتی به دکتر گفتی خواهرزادم چشم خورده؟؟😂

نه دیدن گوشی دستمه اومد دعوا کرد گفت عکسشو بالاخره فرستادی؟ چون قبلش گفته بود نفرست😂

به خدا خودمم تعجب کردم بهم میگفتن چشم خورده اینجوری شده 

هی میگفتن صدقه بندازین

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خدا دیگه باید خیلی مواظب باشم چون واسه همه خوشحال میشم چیزی میخرن یا کاری میکنن

عزیزم .اره بزن به یه چوب.

اصلا فلسفشو من خوندم بخونی واقعیت داره درقرآن هست

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

وای استارتر، من ورزشکارم. یکی بهم گفت چقدر قدرت کتفت عالیه، باورت نمیشه، ده دقیقه بعد ی جوری رو همون دستم خوردم زمین، که تمام بدنم درد میکرد. اینقدر درد داشتم، نمیتونستم بشینم. 

من که می‌گفتم ی اتفاق بوده، ولی همه دوست و هم تیمی هام میگفتن چشم خوردی🤦🏼‍♀️

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!
2728
😐😐😐من دیگه حرفی ندارم 

آره سکوت منطقی تره😊

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻