2752
2734
عنوان

در این حد چشم زدن نوبره😓

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 79 پست
من ازترسم نیگم ازشدت ذوق چشم میزنم یه اسفند دود کن

من دیگه ازین به بعد میگم خیلی زشته ایش🤣خب اگه طرفم چشم بزنه مگه دسته خودشه؟🤔بعدش اینقد بدم میاد هی میان همه چیو نشون میدن ازین اخلاقا ندارم اصلا

خدایا شکرت 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دیگه ازین به بعد میگم خیلی زشته ایش🤣خب اگه طرفم چشم بزنه مگه دسته خودشه؟🤔بعدش اینقد بدم میاد هی ...

یه موقع از دوست داشتن خییییلی زیاد برق چشمت میزنش باید بزنی به چوب چون چوب خنثی میکنه‌.

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2731

واییی نگو 

چن شب پیش دوس شوهرم گفت عکس پسرت رو بفرس شوهرم فرستاد واسش گفت چن وقتشه گفت ۲ ماهو نیم  یهو گفت جدی مثه رستمه ماشاالله  

حالا بچه تو عکس معمولا بزرگتر میوفته 

هیچی از اون شب بچه شیر خودمو نخورد دیگه بسکه گریه میکرد واسش شیر خشک گرفتیم 

😬😬😬😬

چشم زدن بنظر من همون انرژی منفی هایی هست که طرف نشون میده و تاثیر میزاره 

اره میتونه باشه

انرژی منفی رو همه چییی تاثیر میزاره 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
من دیگه ازین به بعد میگم خیلی زشته ایش🤣خب اگه طرفم چشم بزنه مگه دسته خودشه؟🤔بعدش اینقد بدم میاد هی ...

اونوقت میگن حسودی کرد بنظرم بهترین کار همینه تا طرف اوند چیزی نشون بده متواری بشیم 😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بله به چشم دیدم.

یه دوستی داشتیم خیلی خیلی چشمش شور بود...گفت چه مجسمه قشنگی خریدین...بی دلیل مجسمه افتاد و شکست همون موقع!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
آخه هی میگفت مامانم یه النگو خریده به دخترم هی میگفت لباس خریده و... 😂😂منم گفتم بیا لباسایی که ما ...

عین بچه های دوساله که به دوستشون میگن ببین عروسک من قشنگتره 😐😐😐

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
یه موقع از دوست داشتن خییییلی زیاد برق چشمت میزنش باید بزنی به چوب چون چوب خنثی میکنه‌.

یا خدا دیگه باید خیلی مواظب باشم چون واسه همه خوشحال میشم چیزی میخرن یا کاری میکنن

خدایا شکرت 🌸
یا خدا دیگه باید خیلی مواظب باشم چون واسه همه خوشحال میشم چیزی میخرن یا کاری میکنن

هروقت احساس کردین دارین ب کسی چشم میزنید ناخواسته 

تو دلتون  لاحول ولا قوه الا باالله  رو بخونید  دفع میشه😊

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706