2737
2734
عنوان

در این حد چشم زدن نوبره😓

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
میخواستی نشون ندی توام قصدت کلاس گذاشتن بوده🙄

آخه هی میگفت مامانم یه النگو خریده به دخترم هی میگفت لباس خریده و...

😂😂منم گفتم بیا لباسایی که مامان من خریده رو ببین 

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎

بعد این اگه کسی بخواد فیلم و عکس از وسایلش یا بچش یا جشنش نشونم بده جفت پا میرم رو گوشیش یا بلاکش میکنم پس فردا نگن فیلم رو فلانی دید چشم زد😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من همیشه هرکی چیزی نشونم میده خیلی تعریف میکنمو میگم قشنگه ک دلش نشنکه حتی اگه زشت و بیریخت باشه.وای اگه چیزی بشه نکنه بندازن گردن من😂🤣من فقط میخام دل نشکنم.اون بنده خدا چیکار کنه باو این خرافات چیه

خدایا شکرت 🌸