2733
2734
عنوان

میخوام برم قهر خونه ی مادرم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1149 بازدید | 94 پست
عزیزم شوهرت دوست داره، بهت لقمه داد، میخواد برسونت....‌ خب کمی کنترل کنید، هرحرفی بهم نزنید که بعد ...

از دوست داشتن نیست از روی آبروداری میخواد خودش ببره بارها منو برده ولی من نرفتم از اینکه مادرم اذیت بشه نرفتم ولی الآن به تهش رسیدم دیگه جایی واسه زندگی نیست

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نمیتونی

یع پسر دوساله یع دختر دوماهه دارم .افسردگی بعده زایمان نیستا واقعادیگه کم اوردم .اونقدمردخوبی بودهمش میگفتم خدایامن چه کارثوابی کردم اینوقسمتم کردی نگو روزایی جلوداشتم که هرروز آرزوی مرگ کنم ازروزی که پسرم دنیا اومدزمین تااسمون تغییرکرد شدیه آدم بی درک وزورگو دختر مم ناخواسته باردارشدم 

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
2731
شاید حوصله نداشته باشین  ولی خواهشاً خانوما تو دعوا حواستون به دهنتون باشه  نزارید حرمتا ...

جفتمون از همدیگه بدمون اومده فقط داریم ادا درمیاریم هم من به زور صبحانه آماده کردم چون حوصله ی دعوا نداشتم هم اون به زور لقمه داد که بدهکار من نمونه...

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
2738
عزیزم همین که برات لقمه گرفته ینی دوست داره ومیخواد اشتی کنه چرا نگرفتی ازش؟!

ادا بود،یه زن معنی ادا و واقعیت رو میفهمه نه سلامی نه لبخندی به زور نشست و بهم لقمه داد که شرمندم نمونه که بگه منم یه کاری کردم 

چشم تون زدند حتما پیش کسی از خوبی شوهرت گفتی

همه میدیدنش جاریام همش میگفتن خوش به حالت شوهرت خیلی خوبه حتی یه باریکیش دعاکرده بودریخته بودخونمون فهمیدیم دو سالی قطع رابطه بودیم باهاش

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
ادا بود،یه زن معنی ادا و واقعیت رو میفهمه نه سلامی نه لبخندی به زور نشست و بهم لقمه داد که شرمندم نم ...

عزیزم هرکارمیکنی فقط قهرنرو هرچی بیشتر کش پیداکنه بدتر میشه.میخوای قهرم کنی توخونه خودت قهرکن اینجوری احتمال اشتی بیشتره البته اگه زندگیتو دوس داری

تو صبحونه اماده کردی اون لقمه واست گرفته یعنی ی جوریایی ته دلتون میخواین آشتی کنین بهتره نری و دور ن ...

باباش کرونا داره دیروز رفته بودیم اونجا البته طبقه ی بالاش بودیم داشتیم می اومدیم خونمون یهو دیدم باباش توی حیاطه اعصابم خورد شد شوهرمم به خاطر اینکه باباش ناراحت نشه مراعات نمی کرد فاصله رو،وایساده بود به حرف منم داد زدم اونم داد زد و دعوا شروع شد...

2706