2737
2734
عنوان

میخوام برم قهر خونه ی مادرم😔

1149 بازدید | 94 پست

دیروز دعوای بدی با شوهرم داشتیم اونقدر بد که حالم داره از این زندگی بهم میخوره هرچی از دهنمون درمی اومد به همدیگه گفتیم دیگه حرمتی نمونده،صبح پا شدم صبحانه آماده کردم به من لقمه داد منم نخوردم گرفتم خوابیدم،یه تشکر خشک و خالی ام نکرد،منم الآن پیام دادم میرم دیگه ام برنمیگردم گفت نرو تا خودم بیام،ترسی از رفتنم نداره فقط میخواد خودش منو ببره همین...

خسته ام خسته میشه باهام حرف بزنید آروم شم،کسی رو ندارم دردو دل کنم تنها بودم وقتی ازدواج کردم تنهاترم شدم...

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم دعوا نمک زندگیه ولی هیچوقت بهم توهین نکنین و قهر نرو به نظر من بشینیم منطقی حرف بزنین

منطقی؟؟فایده نداره 

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
دیگه دعواکردی چرا پاشدی صبحانه اماده کردی.میگرفتی تخت میخوابیدی

خواستم تمومش کنیم

شاید حوصله نداشته باشین 

ولی خواهشاً خانوما تو دعوا حواستون به دهنتون باشه 

نزارید حرمتا بشکنه

شوهران هرچی گفت شما نگووووو هیچی نگووووو

بزارید اون شرمنده باشه همیشه 

تو دعوا اینقدر نرید خونه پدرو مادرتون 

اون بیچاره‌ها با هزار امید شما رو خونه شوهر دادن 

یکم سفت باشین 

بعدم اون به شما لقمه داد شما نخوردین ،دیگه اینجوری تشکر کرد 

خدايا آن ده ,كه آن به

2706