2737
2734

من اصولا آدم درونگراییم و خیلی کم ناراحتیمو بروز میدم هرچقدر درحقم نامردی بشه سکوت میکنم خاک تو سرم خانواده ی شوهرم آدمای خیلی بدین خیلی در حقم نامردی کردن همیشه احترامشونو نگه داشتن برادرشوهرم در حالت مستی یه توهین کوچیک به من کرد به من خیلی برخورد  فعلا سکوت کرده بودم اما دیروز داشتم خفه میشدم دلو زدم به دریا و بغض پنج سالمو سر شوهرم خالی کردم داد و بیداد کردم سرم کوبیدم گریه کردم و گفتم حلالت نمیکنم نه تورو نه اون خانواده ی از خدا بیخبرتو ،گفتم برو ببین مردم واسه زناشون چیکارا که نمیکنن تو چیکار کردی تو مشروبو به من ترجیح دادی و..... خیلی چیزای دیگه از اول تا آخرش در سکوت مطلق بود برای اولین بار پشیمونی رو تو چشماش دیدم بنظر خیلی از من شرمنده بود بعدش به جون دخترمون قسم خورد که دیگه لب به مشروب نمیزنه با دوستاش بیرون نمیره منم فعلا بهش فرصت دادم خدایا منو از فرصتی که به شوهرم دادم پشیمون نکن 

خدایا هیچی ازت نمیخوام فقط دخترمو تو پناه خودت حفظ کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله که مشروب را بذاره کنار،براش دعا کن .همون اولین بار کهفهمیدی باید داد و بیداد می کردی ،کنار گذاشتن مشروب از ترک اعتیاد براشون تقریبا غیر ممکنه .مگه این که دعا کنی واز خدا معجزه بخوای .ان شاالله که میذاره کنار

2731
ان شاءالله ک ب قولش عمل کنه ولی ببخشید که اینو میگم واقعا بعیده

واسه منم بعید بود اما همسرم به دخترمون خیلی حساسه یعنی اگه به جونش قسم بخوره جونشم بره رو قسمش میمونه 

واسه منم بعید بود اما همسرم به دخترمون خیلی حساسه یعنی اگه به جونش قسم بخوره جونشم بره رو قسمش میمون ...

ان شاءالله ک خدا بهش اراده بده

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2738
واسه منم بعید بود اما همسرم به دخترمون خیلی حساسه یعنی اگه به جونش قسم بخوره جونشم بره رو قسمش میمون ...

حسم میگه میزاره کنار.بعضی از مردا به قسم بچه خیلی اعتقاد دارن .شوهر منم وقتی قسم دخترشو بخوره اصلا زیرش نمیزنه

بنده ها خدا دارن ....
ان شاالله که مشروب را بذاره کنار،براش دعا کن .همون اولین بار کهفهمیدی باید داد و بیداد می کردی ،کنار ...

اولین بار خیلی داد و بیداد کردم تهدید به طلاق کردم به مدت یکسال ترک کرده بود امل دوباره رفیقای نابابش از راه بدرش کردن