2737
2734
عنوان

شوهرم به جون دخترمون قسم خورد که دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 3106 بازدید | 47 پست
بهش بقبولون ک تا ۴۰روز خدا باهات کاری نداره روزیت میره همش درحال دعوایی حالت بده تلقین کن زیاد  ...

بهش گفتم که ۴۰روز حق نداری به من دست بزنی ۴۰روز نجسی کم مونده گریه کنه گفت ینی اونقدر از من بیزار و متنفری که به من نجس گفتی ،،،خواهر دیروز تا حدودی گفتم که برکت از خونمون رفته روزی خونمون قطع شده و غیره....

خدایا هیچی ازت نمیخوام فقط دخترمو تو پناه خودت حفظ کن 
نه بابا ناراحت چرا بشم خب واقعیته و از گفتنش ناراحت نیستم چون مشروب خوردن شوهرم انتخاب من نبوده خودش ...

اوفففف بزاریه چیزی بگم بهت هنوز جاهله شوهر خاهرم هر کاری میکرد از خیانت تا موادو مشروب الان به عقل اومده اما دیره اگه قدر زندگیشو میدونست الان زندگی بهتری داشت به عقل میاد اما دیر میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوفففف بزاریه چیزی بگم بهت هنوز جاهله شوهر خاهرم هر کاری میکرد از خیانت تا موادو مشروب الان به عقل ا ...

نوش دارو پس از مرگ سهراب ،خدا به خواهرت صبر بده من خیانت رو به هیچ وجه قبول نمیکنم 

میترسم بزنه زیر قسمش ،اونموقع دیگه ازش متنفر میشم ،،خیلی سعی کردم رفت و آمدمو نامحسوس کم و کمتر کنم ...

بیبین اگه میتونی نماز شب بخون آخه یبار شنیدم یکی گفته بود از وقتی نماز شب خوندم شوهرم کم کم خوب شد

بیبین تو وقتی شوهرت خونس تماممممم تلاشتو بکن سرش سرگرم خودت وبچت باشه که نره پیش اونا یا نره مشروب نخوره

فقط خودت میتونی زندگیتو بسازی ونگهداری هییییچکس نمیتونه کمکت کنه فقط خودت یاعلی بگو هرکاری از دست برمیاد انجام بده

مثل سه تایی با دخترت بازی کنین 

یا اخلاق خوب دیدی ازش کادو کوچیک واسش بگیر 

نامه واسش بنویس عاشقانه یا همین حرفای دلتو بهش بگو البته با لحن خوب همسری

اصلااااا نزار بره پیش برادرش وقتی خواست پیشش بره ۱۰۰ بهانه جور کن تو زنی میتونی مثلن بگو بیا بریم امروز واسه دخترمون فلان چیزو بخیر احتیاج داره یا مادرم دعوتمون کرده از قبل با مادرت هماهنگ کن

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2728
بهش گفتم که ۴۰روز حق نداری به من دست بزنی ۴۰روز نجسی کم مونده گریه کنه گفت ینی اونقدر از من بیزار و ...

بهش بگو ک ۴۰ روز اینجوری میشه بعد ک چلش درلومد بگو ببین دوباره همه چی درست شد

جبهه نگیر ک تو نجسی و اینا بگوها ولی اروم بگو ن زا دلوا بگو وقتی ک چله نداری زندگیمون ارومه میخوری بدرفتار میشی    فقط تلقین کن بگو نگا کن بی پول شدزم 

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
بهش بگو ک ۴۰ روز اینجوری میشه بعد ک چلش درلومد بگو ببین دوباره همه چی درست شد جبهه نگیر ک تو نجسی و ...

ترفند خوبیه باید روش تمرین کنم ممنون عزیزم 😘

چشم ممنون عزیزم 😘

چشمت بی بلا بنظرم نذر بکن واسه خوب شدنش

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2740

اینارو از نت پیدا کردم تازه بیبین شاید فرجی شد

این دعای قرآنی بطور کلی برای ترک عادتهای بد و گناهان بسیار مجرب و موثر است:

سوره مبارکه فاتحه را بر ظرفی از آب بخواند و زمانی که به کلمه (اهدنا) رسید ، هفتاد بار کلمه (اهدنا ) را تکرار کند و پس از اینکه هفتاد بار تکرار کرد، سوره فاتحه را تکمیل کند و بر ظرف آب بدمد و آب را به فردی که عادتهای بد دارد و یا مشروب خوار است ، بنوشاند. به اذن خداوند تبارک و تعالی بزودی عادات بد را ترک میکند.

• وفق شریف سوره انعام را در کاغذ بدون خط بنویسد و در یک لیوان شیر حل کند و آنرا ناشتا به فردی که رفتار خوبی ندارد بنوشاند. رفتارش اصلاح خواهد گردید.

اینارو از نت پیدا کردم تازه بیبین شاید فرجی شد  این دعای قرآنی بطور کلی برای ترک عادتهای بد و ...

خیلی خیلی ممنون در به در نیازمند دعایی از این قبیل بودم نمیدونستم دعای ترک مشروب هم هست انشاءالله به مراد دلت برسی🌹🌹🌹🌹

خیلی خیلی ممنون در به در نیازمند دعایی از این قبیل بودم نمیدونستم دعای ترک مشروب هم هست انشاءالله به ...

اگر کسی مشروبخوار باشد و نتواند مشروب خواری را ترک کند اهل دلی این آیات را بر ظرفی پاک و پاکیزه که مصرف نشده باشد با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن  بنویسد و سپس آن نوشته ها را شسته و آب آن را به شراب خوار دهد چنان که نداند محبت مشروب از دل او بیرون رود و در تمام مدت عمر به سر شراب خوردن نرود

آیات ۱ الی ۷ سوره مدثر :

یَا أَیُّهَا الْمُدَّثِّرُ

قُمْ فَأَنذِرْ

وَرَبَّکَ فَکَبِّرْ

وَثِیَابَکَ فَطَهِّرْ

وَالرُّجْزَ فَاهْجُرْ

وَلَا تَمْنُن تَسْتَکْثِرُ

وَلِرَبِّکَ فَاصْبِرْ

هر کس با ایمان این آیه را به نان جو یا گندم با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و به زن ناسازگار دهد

ناسازگاری زن زایل شود

هر کس با ایمان این آیه را بر گِردِه نان با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و به شرابخواره بده شراب بر او طبع

مکروه شود و از آن توبه کند انشاء الله تعالی

آیه 200 سوره آل عمران :

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اصْبِرُواْ وَصَابِرُواْ وَرَابِطُواْ وَاتَّقُواْ اللّهَ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ

دعا برای درمان مشروب خواری

اگر کسی مشروب خوار باشد و نتواند مشروب خواری را ترک کند اهل دلی)شخصی مومن( این آیات را بر ظرفی پاک و پاکیزه

که مصرف نشده باشد با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و سپس آن نوشته ها را شسته و آب آن را به شراب

خوار دهد چنان که نداند محبت مشروب از دل او بیرون رود و در تمام مدت عمر به سر شراب خوردن نرود ان شا الله تعالی

آیات 1 الی 7 سوره مدثر :

یَا أَیُّهَا الْمُدَّثِّرُ

قُمْ فَأَنذِرْ

وَرَبَّکَ فَکَبِّرْ

وَثِیَابَکَ فَطَهِّرْ

وَالرُّجْزَ فَاهْجُرْ

وَلَا تَمْنُن تَسْتَکْثِرُ

وَلِرَبِّکَ فَاصْبِرْ