2733
2734
عنوان

چیکار کنم سنم بالا نزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 52 پست
چرا مگ دغدغت چیه 

مجردیم سرتاسر تنش و مشکلات بود الان هم استرس های مادر شوهرم و شوهرم

بچه های شیر به شیر دست تنها بودن

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏
مجردیم سرتاسر تنش و مشکلات بود الان هم استرس های مادر شوهرم و شوهرم بچه های شیر به شیر دست تنها بود ...

فک نمیکنی این تنشارو با خودت داری حمل میکنی ؟ من تصورم اینه ک  تو ، تو بهترین شرایطم بودی همین وضعیتو داشتی خیلیا این مشکلارو دارن و هزاران بار بدترش ولی روحیشونو خوب نگه میدارن باور کن زندگی برای همه سختیای خودشو داره باید خیلی خیلیی خیلییی قوی بشی 😻

❤💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چروک پوست شل شدگی افتادگی خط خنده خط اخم جای جوش پف و سیاهی و چروک دور چشم ، کدوم موردها هست عزیزم ب ...

من چطور بی خیال  شاد باشم الان تلفن زنگ خورد از ترس مردم. من شدیدااااااااا  استرسی ام 

🥰🥰
2728
اهل آرایش و رنگ مو نیستم ،ارایش سالی یکبار ابروهام هم پره اون هم سه ماهی یک بار برمیدارم

موهاتو مشکی کن اگ مشکی نیس و فرق وسط بنداز لباس اسپرت بپوش شلوارات هم قد ۹۰ باشه با کتونی های شیک دخترونه رژ صورتی بزن و همیشه سرحال باش و شاد زندگی کن 

ژنتیکیه . خیلی مختصر شاید بتونی به تعویق بندازی با پیشنهادات دوستان والا کاریش نمیشه کرد. به پوستت برس ولی خیلی ذهنتو درگیرش نکن که حساستر شی

اگه با صلوات فرستادن به خواسته ها میرسیدیم الان مادر بزرگ من ملکه انگلیس بود.
2738

ورزش کن، پیش مشاور برو برای آرامشت، و برای خودت وقت بذار. بیشتر کتاب بخون و فیلم ببین و لذت ببر از هرآنچه که داری

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
همه ی اینهایی که گفتیم رو دارم،چروک زیر چشم،خط خنده،گودی زیر چشم خخخ  در هر زمینه ای بگید تخصص ...

عزیزم اگر اطلاعات داری خودت پس ان شاالله رعایت کنی اوکی میشه

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
من همه ی این مشکلات تا حدودی دارم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم 

عزیزم دقیقا بهم بگو برای کدومش میخواهی چون یدفعه هزینه ها می‌ره بالا 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
من دور چشام سیاهه چیکار کنم کمتر شه

عزیزم اول باید ببینی علت کم خونی نیست اگر نیست یکسری روش داره داخل پیوی بهم بگو عزیزم تابرحسب نوع دوستت راهنمایی کنم اینجا خیلی پستا زیاد میشه

2706