2733
2739
عنوان

چیکار کنم سنم بالا نزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 52 پست
فک نمیکنی این تنشارو با خودت داری حمل میکنی ؟ من تصورم اینه ک  تو ، تو بهترین شرایطم بودی همین ...

دقیقا همین طور هم هست که شما میگید

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول برا چروک صورت و با طراوت شدن پوست ..

چندسالت هست عزیزم

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2731
39گلم ...ممنون که وقت میزارید

خواهش میکنم عزیزم 🌹 ان شاالله استفاده کنین وبیشتر مراقب پوست ومو تون باشین 

برای رنج ۳۰ تا ۵۰ سال برای لیفت صورت وجلوگیری از افتادگی وشلی پوست ویا حتی بنظرم برای بهتر شدن وضع پوست کرم لیفت آپ ،کرم انار ، وکرم آبرسان ویتامین سی وروغن هسته انار توصیه میشه که باروغن هسته انار نحوه درست ماساژ صورت برای خودتون رو یادبگیرین خیلی خوبه 

البته اگر پوست چرب وجوش دار هست شبها موقع خواب صورت تمیز باید باشه و بدون هرگونه کرم آرایشی

استفاده از کرم ضدآفتاب مناسب پوست با spf مناسب

عدم استفاده از حمام آب داغ وخیلی بخار گرفته به مدت طولانی

تغییر رژیم غذایی وخوردن غذاهای ویتامین سی دار

بعداز استخر حمام اینجور جاها چون منافذ پوست بازهست کرم ضدآفتاب فاقد رنگ

و...

نکات زیادی هست که باعث شلوغی میشه مهمترین هاشو ذکرکردم  عزیزم

فقط دورچشم لورال برای بالای ۳۰ توصیه میشه عزیزم که ماساژشش نحوش مهمه وحتما هم باانگشت حلقه هست

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
مرسی عزیزم🌷

خواهش میکنم عزیزم 🌹

2740