2726
عنوان

چیکار کنم سنم بالا نزنه

883 بازدید | 52 پست

من هم عصبی هستم و زود رنج

۲۸سالمه اما هر کی منو دیده میگه کمتر از ۳۶نمی خوری 

داغون شدم

چه راهکاری برای جوان شدن پیشنهاد میدین؟

عکس هم نمیشه گذاشت به دلایل امنیتی

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به پوستتون خیلی خوب برسید! تو خریدن کرم های خوب دست و دلبازی کنید 😅

ابروهاتون رو رنگ نکنید! مخصوصا رنگ روشن! خیلی سن رو بیشتر نشون میده!

اضافه وزن هم سن رو بیشتر نشون میده

در درونم های و هو میکرد 🍃                                                 آن من دیوانه ی عاصی.                                               مشت ها بر دیوار می کوفت                                           روزنی را جست و جو میکرد...🌙       

زیاد آرایش نکن

ماسکهای طبیعی میوه ای بذار روصورتت

موهاتو رنگ‌ نکن بذار رنگ طبیعی خودش باشه

لباس رنگی اسپورت بپوش

معجزه اتفاق میفته.... خدایا شکرت .....خدا هر لحظه حافظ دخترم باش ❤️ خیلی دوستش دارم
اگه لاغرباشی چهرت از سنت هم کمتر نشون میده دلیل اینکه سنو بالامیگن واسه هیکله بیشتر 

قدم بلنده ،هیکل دارم،صورتم استخونیه

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏

چروک پوست شل شدگی افتادگی خط خنده خط اخم جای جوش پف و سیاهی و چروک دور چشم ، کدوم موردها هست عزیزم بهم بگو فردا ان شاالله بتونم راهنمایی کنم تخصصی

فقط شاد زندگی کردن یه عادته پس سعی کن شاد زندگی کنی عزیزم

غذای خوب خوردن ورزش و... ویتامین خوردن

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
اگه لاغرباشی چهرت از سنت هم کمتر نشون میده دلیل اینکه سنو بالامیگن واسه هیکله بیشتر 

خواهرمن دوسال ازمن کوچیکتره لاغره ولی همه فکرمیکنن سن اون بیشتر ازمنه

یادخدا آرامش دهنده قلبهاست خداجونم خودت رو ازمن نگیر

همیشه اینطوری نیست

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
وای آره من بیش از اندازه چاقم در مقابلش همه بهم میگن بیش‌ از اندازه بزرگی🥴😐

خودمم تپلم باید لاغربشم منم ۲۱ سالمه ولی هرکی میبینه میگه ۲۳ ۲۴ میخوری چون یکم اضافه وزن دارم

2706