2737
2734
عنوان

عجیب ترین چیزی که خوردین یا عجیب ترین کاری که کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 8277 بازدید | 289 پست
اره خیلی تو اینستا دیدم بیا اینجا تجربتو به اشتراک بذار حداقل اگه خوب نشد یکیمون ضرر کرده باشه😅😅😅 ...

ای کلک حتماهم من باید ضررکنم خخخخ  

چشم حتمامیام اعلام میکنم از جیب خودم ک نمیخوام بدم😅😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه بودم تو پارک یه پسره که داداشمو میشناخت و میدونست ما با هم خواهر برادریم یه چی گفت پشت سره داداشم منم با سنگ زدم تو دماغش😊

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2731

من پنیرو کره مربا و حلوا شکری و گاهی اوقات خامه رو ساندویچ میکنم میخورمم🤪برا نی نی سایتی ها عجیبه تازه گاهی اوقات یه گاز از ساندویچ میزنم همراه باهاش چای هم میخورم ترکیب میشن مزه میده😋😋😋

خدا پدر اسمونی بیامرزه یه بار روغن نداشتیم با پنیر خامه ای نیمرو درست کرد خیلی خوشمزه شده بود

دوستای خوبم اگر تونستین برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین