2726

من خودم عجیب ترین چیزی که خوردم نون وپفک

لواشک و ماست

و عجیب ترین کاری ک کردم با سنگ سر پسر همسایمون رو شکستم

از نظر همه عجیبه که من جیگر گوسفندی خام میخورم..

ولی برا خودم خیلی لذت بخشا😍😍

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عجیب ترین چیزی که خوردم غورباقه بوده

عجیب ترین کاری که کردم 😂شوهرمو تو دوستی به خونوادش لو دادم گفتم پسرتون رفته مهمونی و این چیزا که خیلی این حرکت از من عجیب بود

چه بروانه ها که در پیله بودن هرچه زشتر زیبا تر❤یه صلوات برام بفرست 

خوردن عجیب زیاد دارم پفک تو اب😂پفک تو نون منم

کیک تو چایی حل کردم🙁مربا پنیر کره 

با کوکو سس مایونز میخورم ب کبابم میزنم خدایی خیلی خوب میش😂

عجیب ترین کارمم اینع کع استاد دم گاز دادن ب دوستامم دوستم بعد 4سال پسرع ب بدترین شکل ولش کرد بعد من شیرش کردم رفت دم مغازع پسرع ابروشو برد😂😂اخرشم اومد گفت دمت گرم با راه حلت😂🙈

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

عجیب ترین کار من انجام ندادم ولی به خواهرم گفتم واسم اب بیار اب و وایتکس یهم داد خودشم نمی دونم اون موقع کجا بودم و عجیب ترین چیزی که خوردم جگر بود. 😭اینم بگم خواهرم دبستان بود خخخ

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم
2706