2733
2734
عنوان

عجیب ترین چیزی که خوردین یا عجیب ترین کاری که کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 8278 بازدید | 289 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای نگو که خیلی لذید و زود پز بود😨😨😨😨😨 ما یه بار تو یکی از سفرامون به یکی اعتماد کردیم بر ...

نمیدونم زودپزه یا نه چون تو رستوران خوردم اما واقعا خوشمزه بود😁

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
2731
نمیدونم زودپزه یا نه چون تو رستوران خوردم اما واقعا خوشمزه بود😁

ای وای😨😨

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
صدف خوردم کل میوه های استوایی رو خوردم بچه هم بودم برنج و رب خوردم  

صدف چجوریه طعمش ؟

تا حالا جرئت نکردم بخورم

خام خوردی دیگه؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
😂🤔عه پس اگه این عجیبه اینم انجام دادم 😑والا وقتی سر گوسفند ومیبرن جیگرش داغه حال میده 

اخ ی ذره نمک هم بزنی دیگه خیلی حال میده

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2740
من بچه بودم عاشق سوسک فولکسیا بودم همش میگرفتمشون یا دستما میکردم تو چاه سوسک هارو بگیرم ولی الان ...

وای منم بچه بودم با دوستام امتحان شجاعت میذاشتیم سوسک و ملخ میگرفتم دستم😖😖😖الان میترسم واقعا نمیدونم چجوری اونقد شجاع بودم😂😂😂😂

عجیب ترین چیزی که خوردم برا لاغری یه معجون درست کردم

متشکل از گوجه فرنگی،اسفناج،کرفس،جعفری

و میکس کردم،بدمزه تررررررررین چیزی بود که حالا خوردم

یعنی قشنگ یه قلپ میخوردم سریع یه لیوان بزرگ آب😑

واای نههه نمیتونم باور کنم😖😖اخه انگار جیگر اون بدبخت هنوز جون داره که داغه😧

😋😋😋

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
اخه من عاشق دنبه ام البته باکباب 🙃

منم خیلی دوس داشتم تجربه کنم ولی اینجا بچه ها گفتن منصرف شدم😅میدونستی میتونی همراه استیک و یا حالا هر غذایی اونم تفت بدی و بپزی؟الان که گفتن طعم دنبه میده فک کنم پخته ش خیلی خوشمزه بشه😅😁

عه جدی قابل پخت هم هست باید یکبار کبابش کنم ببینم چه طعمی میشه😅😅😅

اره خیلی تو اینستا دیدم بیا اینجا تجربتو به اشتراک بذار حداقل اگه خوب نشد یکیمون ضرر کرده باشه😅😅😅😁

2706