2737
2734
عنوان

خانومايي كه تو مهر زايمان دارين بيايين بحرفيم

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 68 پست
مگه بچه تازه به دنیا اومده قنداب میتونه بخوره؟ تصمیمم تینه که شیر خودمو بدم ولی از کجا بدونم شیر دار ...

نه هيچي جز شير خشك و شير مادر نبايد بخوره

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
روز اول زیاده  تا شکمت خالی بشه بعدش نرمال میشه مثل پری

آهان. مرسی عزیزم. 

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که ماه آخرم الان همه جونم شده درد

همه جام درد میکنه در حدی که گاهی داد میزنم از درد

شکمم تیر میکشه کشاله رونم درد میکنه ب شدت

ن میتونم بخوابم نه میتونم بشینم نه میتونم راه برم

کلافه شدم

فقط میگم کی تموم میشه

دکترم هم همش میگه طبیعیه

شما اینطوری نیستید؟ 

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2728
تکونای نی نی تون چطوریه؟

فداش بشم خیلی خوبه. ولی بعضی روزا دخملم خستست کمتر تکون میخوره. 

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
من که ماه آخرم الان همه جونم شده درد همه جام درد میکنه در حدی که گاهی داد میزنم از درد شکمم تیر می ...

من شكم قبلي اينطوري نبودم چرا اينطوري شدي 

ورزش ميكردي تو بارداري

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2740
من که ماه آخرم الان همه جونم شده درد همه جام درد میکنه در حدی که گاهی داد میزنم از درد شکمم تیر می ...

اگه بدی یکی بدنتو ماساژ بده بدنت یکم اروم میشه 

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
من شكم قبلي اينطوري نبودم چرا اينطوري شدي  ورزش ميكردي تو بارداري

اضافه وزن شدید دارم

رسیدم ب 100 کیلو

ورزش و پیاده روی ممنوع بود برام

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
اگه بدی یکی بدنتو ماساژ بده بدنت یکم اروم میشه 

آره شوهرم ک ماساژ میده بهتر میشم 

اضافه وزن شدید دارم رسیدم ب 100 کیلو ورزش و پیاده روی ممنوع بود برام

همومه پس من سر بارداري قبلم روز اخر مهمون داشتم همش رو پا بودم همون طبيعيه

اضافه وزن شدید دارم رسیدم ب 100 کیلو ورزش و پیاده روی ممنوع بود برام

چرا ممنوع بود مگه جفتت پايين بود ؟

پوشک برای خودمون منظورت نوار بهداشتیه؟

نه منظورم پوشك براي بچه بود كه ببري براي خودت هم نوار بهداشتي ببر 

2706