2733
2739
عنوان

خانومايي كه تو مهر زايمان دارين بيايين بحرفيم

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 68 پست
برای مادر .لباس زیر یک بار مصرف .نوار بهداشتی بزرگ .لباس راحت وتمیز شونه ولوازم ارایش.سوتین شیردهی . ...

یه سؤال. خونریزی بعد زایمان شدیده؟ در حد پریودیه؟ چقدر طول میکشه؟ 

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
مگه بچه تازه به دنیا اومده قنداب میتونه بخوره؟ تصمیمم تینه که شیر خودمو بدم ولی از کجا بدونم شیر دار ...

پسرمن نیم ساعت سینمو مکید چیزه خاصی نیومد بعد واسه اینکه دستشویی کنه خیالمون راحت بشه یکم اب جوشیده با یه حبه قند دادیم بهش ولی شیرخشک ببر اگه شیرت اومد که هیچی اگه نیومد بچه گرسنه نمونه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه بچه تازه به دنیا اومده قنداب میتونه بخوره؟ تصمیمم تینه که شیر خودمو بدم ولی از کجا بدونم شیر دار ...

شير خشكو بخر ببر 

كلا دقت كنيد اگر ميخواهيد بچتون زردي كمي بگيره روزاي اول بهش بيشتر شير خشك بديد تا زياد إدرار كنه و زردي نگيره 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
خوشبحالتون. چقد ذوق و شوق دارین  کاش منم حامله بودم...😔😔😔 خیلی دلم نی نی میخاد

عزیزم انشاا... که به زودی زود دامنت سبز بشه .بشی مامان ۱۴۰۰😍

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2738
از پریودی بیشتره باید ازین پوشک بچه ها که سایز بزرگه ببری 

وای چه بد. چقدر بدم میاد. تا چند روز اینقدر شدیده؟

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
استارتر عذر میخوام سوالمو اینجا میپرسم دوستان تو ازمایشم نوشته مقدار کمی کم خونی دارم تو ماه هفت ه ...

ربطش چیه به اوتیسم؟؟؟ خونت چند بود؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

دوستان تجربه شخصی میگم ،بجای نوار بهداشتی برای خودتون پوشک بچه شکوه ببرید ،بخصوص اگر طبیعی قرار زایمان کنید

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2706