2737
2734
عنوان

خانومايي كه تو مهر زايمان دارين بيايين بحرفيم

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 68 پست
چرا ممنوع بود مگه جفتت پايين بود ؟

اوایلش اره

بعد مولتی ویتامین داد اونو ک خوردم ناجور وزنم رفت بالا دیگه قطعش کردم وگرنه اضافه وزن نداشتم خیلی

اما بعدش هم گفت نرو پیاده روی چون وزنت زیاده زایمان زودرس میشی

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
خوشبحالتون. چقد ذوق و شوق دارین  کاش منم حامله بودم...😔😔😔 خیلی دلم نی نی میخاد

الهي به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا زودي سبز بشه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایلش اره بعد مولتی ویتامین داد اونو ک خوردم ناجور وزنم رفت بالا دیگه قطعش کردم وگرنه اضافه وزن ند ...

عجبا

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2728
عجبا

اسی جون خودت چقدر وزن اضافه کردی؟

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
دکتر به من گفت بعد از ۳۰ هفته به تکوناش توجه کن الان مهم نیست

چرا؟ ینی چی؟ 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
مال من وروجك چون شكم دومم بيشتر هم حس ميشه

باهم هستیما. من آخرین پریم 29 دی بود

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2740