2737
2739

وای چقدر کرونا رو بزرگ میکنید والا به پیر به پیغمبر استرس آدمو بدتر میکنه

من گرفتم بیخیال عالم بودم 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقدر کرونا رو بزرگ میکنید والا به پیر به پیغمبر استرس آدمو بدتر میکنه من گرفتم بیخیال عالم بودم ...

توضیح بده برامون

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
2731
وای چقدر کرونا رو بزرگ میکنید والا به پیر به پیغمبر استرس آدمو بدتر میکنه من گرفتم بیخیال عالم بودم ...

خوش بحالت من شنیدم دارم کلی گریه کردم هنوزم تو فکر میرم می‌خوام سکته کنم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

♦️بهبودیافته‌گان کرونا بشتابید

مدیر کل سازمان انتقال خون استان:
اگر به تازگی از چنگ کرونا گریخته اید، می‌توانید،پس از گذشت ۲۸ روز از زمان بهبود، به شکرانه بازگشت سلامتی، پلاسمایتان را برای درمان مبتلایان این ویروس اهداء کنید.
🔹️ذخیره فعلی پلاسما در این سازمان بسیار کم است و از ابتدای اردیبهشت تاکنون، ۲۳۰واحد پلاسما از بهبود یافتگان دریافت شده است.

اخبار #لحظه_ای_مهم در👇

https://t.me/joinchat/AAAAAFlLm1Pv8KP7z485fA
@isf_khabargozary
🌐خبرگزاری #مرکزی اصفهان🌐

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
2738
2706