2737
2739
درسته استرس خوب نیس ولی همه بدنامثل هم نیس

فک کنم کسی سیستم ایمنی بدنش به اندازه من پایین باشه.. من ناراحتی قلبی هم دارم 

کلا از مهر ماه تا اسفند سرما خوردم 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
ریه ات درگیر نیست.باید تست p.c.r نازوفارنکس بدی که مشخص بشه کرونا داری یا نه.باید بری مرکز بهداشت مح ...

چجوریه؟

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنگی نفس ، درگیری ریه ؟؟؟ 

اصلا نداشتم 

مال من زده بود به گوارشم 

نه سرفه نه تنگی نفس نه درد قفسه سینه 

واسم جای تعجب من با مشکل قلبی که دارم این مورد رو نداشتم 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
2731
از ته بینی نمونه میگیرند و میفرستند آزمایشگاه میبینند ویروس داره یا نه

اهان مرسی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
الهی بمیررررم برا امضات ..... بغضم گرفت . روح مادرت با حضرت زهرا محشور باشه . 

خدا نکنه مهربونم.... ان شاء الله عزیزم... شاید دعاهای مادرم بود که من اینقدر راحت بااین مریضی کنار اومدم 

2740
مگه نمیگی ریه ت داغون بود ، دارو نخوردی ؟؟؟ بستری چی ؟؟؟

چرا.عزیزم ظرفیت نداشتن منو فرستادن خونه

دارو هم ازیترو مایسین و ناپروکسن و استامینوفن و هیدروکسی کلرکین

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
خواهش می کنم.خیلی تست دردناکی هم هست

خدا رحم کنه به همه