2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالت من شنیدم دارم کلی گریه کردم هنوزم تو فکر میرم می‌خوام سکته کنم

من نه خیلی عادی برخورد کردم استرس و گریه نگرانی فقط فقط بیماری رو تشدید میکنه من کلا بیخیال بودم 

حالمم خوب نبود ولی مجبور بودم خودمو شاد و سرحال نگه دارم 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
يعني خفيف ام نداره 

مگه علایم داری؟

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2731
اونایی که ریه شون درگیر میشه ، خود به خود و با تقویت خوب میشه یا حتما باید بستری بشن ؟؟؟اونایی که تج ...

بستگی به شدت درگیری داره

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♦️بهبودیافته‌گان کرونا بشتابید مدیر کل سازمان انتقال خون استان: اگر به تازگی از چنگ کرونا گریخته ای ...

من میترسم برم این دولت هیچ اعتباری بهش نیست خدایی 😂

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
2738
دروووووغ ؟؟؟ یعنی سختت نبود ؟؟؟ علائمت چی بود ؟؟؟

حالم خراب بود ولی به خودم استرس و نگرانی ندادم

اسهال شدید بدن درد از کمر به پایین انگار فلج بودم گلو درد خفیف بی حالی شدید دوس داشتم فقط بخوابم یا دراز بکشم حس بویایی و چشایی نداشتم تا 17 روز 

بیشتر از همه اسهال و بیحالی پدرمو در اورد 

شما که بارداری عزیزم سرفه هم میکنی یه مقدار نشاسته با آب بخور سرفه هات بهتر میشه اگه خدایی نکرده کرونا هم داشته باشی با مایعات زیاد از بدن دفع میکنی نگران نباش تا میتونی خودتو تقویت کن و‌مابعات بخور