2737
2734
عنوان

مادرشوهرم بهم میگه سیاه سوخته ...😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3746 بازدید | 138 پست

اگه بتونی داروی گلوتاتیون اصل جور کنی  

میتونی به درجه دلخاهت تغییر کنی 

اما هزینه داره

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لطفا بگید موستتون چطور بوده جی استفاده کردید؟ پوستچرب یا خشک؟

پوستم  بیشترچرب بودغیردوردهانم که گفت خشک هست لک وافتاب سوختگی داشت لکهاعمقی بودن    دوتاکرم لایه برداربایک ژل ضدافتاب

خوشبحالت تو سبزه ای من سیاه زغالیه صورتم ولی کسی جرات نداره بهم بگه که سیاهی چون میدونن جرشون میدم 😀خوش بحال مادر شوهرت چقدر حرفش برات مهمه که دنبال کرم میکردی سفید بشی !!!حالا فردا از قد و بالات ایراد گرفت چی اونا دیگه کرم نداره ؟!فکر نمیکنی بهتره دنبال یه راه حل برای اعتماد به نفس خودت بگردی تا کرم بهتر باشه؟

پوستم  بیشترچرب بودغیردوردهانم که گفت خشک هست لک وافتاب سوختگی داشت لکهاعمقی بودن    ...

عزیزم دکتر رفتنی هیچی به صورتت نزدی؟

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
2740
پوستم  بیشترچرب بودغیردوردهانم که گفت خشک هست لک وافتاب سوختگی داشت لکهاعمقی بودن    ...

میشه اسم کرم و ژل هارو بگی لطفا

منم پوستم چربه

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
کرم ساختنی ژانوما شب کرم درمالیفت روز  ژل الیوکس براجوش  ویه ضدافتاب من ازروزسوم متوجه تغی ...

ممنون ازت

من ضدافتاب مای میزنم ولی بنظرم خوب نیست

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
ممنون ازت من ضدافتاب مای میزنم ولی بنظرم خوب نیست

دکتربه من گفت ایرانی نزن  شماهم گرتین کرماروگرفتی ضدافتابت عوض کن چون قوین وپوستت نازک مبشه اگرضدافتابت خوب نباشه  میسوزه لکهابیشترمیشن

2706