2733
2734
عنوان

جاری خودشیرین😡😡😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 1361 بازدید | 64 پست
اخه چندبارتوروی مادرشوهرم دراومده بخدایه حرفایی بهش گفته تودعوامن خجالت میکشم بهش فک کنم...ولی الان. ...

خب گلی اون سیاست داره میدونه کی کار کنه کی نکنه ک ب چشم بیاد. 

اگه بخاطر کار کردن بخوای عزیز بشی همون نشی بهتره

اخه چندبارتوروی مادرشوهرم دراومده بخدایه حرفایی بهش گفته تودعوامن خجالت میکشم بهش فک کنم...ولی الان. ...

مگه نوکرشونی ک براشون کار کنی چقد شوهرت بی درکه با بچه کوچیک چجور بری کمکشون‌ 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله...من ادکلن خریدم براش

کاری نکن 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
2731
اگه پشت سرشون یه جور باشی رودر رو شون یه جوردیگه اره

نه من یه رو دارم و زمانی که ناراحت میشم از ظاهرم همه متوجه میشن.این چیزایی که میگم که درست میکنم واسه دو خانواده میکنم و از رو علاقمه و اینکه خوشحال کنمشون عزیزم.

2740
مشکل اینجاست بعد هی میگن چرا تو مثل فلانی نیستی 

بگن ، ادم ها متفاوت هستن ، از ظاهر بگیرید تا رفتار و خلق و خو ، همه مثل هم نیستن . نمیشه توقع داشت بقیه مطابق اخلاق ما رفتار کنن تا ما اسیب نبینیم . خود ما باید قوی باشیم . اگر بنا به دلیل موجه و نه از روی لجبازی و کینه و چه میدونم اینجور چیزها نمیریم برای کمک ، دیگه واقعا دلیلی نداره نگران حرف های بقیه باشیم . 

سلام😊 
تحویلم نمیگیرن اخه....

فدا سرت  تو ب خودت برس 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
این چه رسمی داماد پرو میشه ما فقط برا عروس میارن و یه چمدون برا داماد موقع عقد عروسی میخرن که لباس ا ...

ولامنم اولین باره این رسمو شنیدم برام حالب بود ماهم یه چمدون با کت شلوارو با تن پوش حمام کفش ولباس زیرو با ماشین ریش تراش وپیراهن دوتا گرمکن با  سرویس ناخن گیرو وشانه زل بعد اصلاح اینارومیخریم با حلقه تمام

نمی دونم کرونا این وسط چیکاره است؟

بنده خدا این همه عروسی های چندصدنفری گرفته میشه اهمیت نمیدن حالا برا ی مهمونی ک نهایتش 50نفر بشه ب کرونا اهمیت میدن. واقعن برا مردم عادی شده🤕🤕🤕

نه من یه رو دارم و زمانی که ناراحت میشم از ظاهرم همه متوجه میشن.این چیزایی که میگم که درست میکنم واس ...

کار درستی میکنی، به حرف بعضیا اینجا توجه نکن چون اونا خانواده شوهر رو دیفالت دشمن میدونن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
بنده خدا این همه عروسی های چندصدنفری گرفته میشه اهمیت نمیدن حالا برا ی مهمونی ک نهایتش 50نفر بشه ب ک ...

واسم عجیبه که چرا نگران بچه هاشون نیستن بخدا من از ترس پسرم هیچ جا نمیرم

2706