2737
2739
عنوان

جاری خودشیرین😡😡😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 1361 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا بع کار کردن جاریم حسودیتون میشه خوب اون رفته کمک شما نمیتونین نرین اجبار که نیست هر که یه جوره بع ...

دقیقا 

من نمیدونم افکار منفی برا چیه 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

اسی جونم 

این زائیده افکار شماست.من خودم کارهای هنری ام عالیه ولی آشپزی صفر 

برا کل فامیل گیف درست میکنم عروسی هاشون 

چه فامیل نزدیک چه دور هزینه اش هم از جیب خودم میدم .نمیدونم چرا ولی دوست دارم علاقه دارم 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2731
عزیزم اخه مسئله اینجاس که شوهرم طرف اوناس...همیشه هم جاریموتاییدمیکنه هرچی اون بگه همونه...انقدحرص م ...

خوب عزیزم دقیقا تو منی جاری منم چون بزرگه همه هرچی میگن به حرفش گوش میکنن و کلا خودش رو بزرگتر میدونه به بقیه جاری وسطی و خواهرشوهرام دستور میده اوایل میخواست به منم دستور بده ولی من اصلا خودم رو باهاش گرم نگرفتم و وقتی یه چیزی میگفت برو انجام بده به یه بهونه انجام نمی دادم دیگه یاد گرفته به من چیزی نگه ولی در عوضش هی به شوهرم میگه بعضی کارا رو مثلا شوهر خودش یاد نداره آنتن درست کنه آنتن خونشون رو زنگ میزنه شوهر من برا انجام بده اوایل اوقات تلخی کردم ولی فایده نداشت منم بیخیال شدم فقط حواسم هست از من نزنه برای کارای اون همین بخوای جوش بزنی عزیزم پیر میشی به فکر بچه ات باش و بیخیال باش ول کن بابا ارزش نداره رفت و آمدت رو کم کن باهاش