2737
2739
عنوان

چرا يكي خيلي زيباس يكي شوهرش عاشقشه يكي.....

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 40 پست
زیبایی نسبی هست عزیزم اعتماد بنفس و دانش زیبایی میاره عشقم.... ویکتوریا برام رو دیدی!؟ بنظرت زنی ز ...

خب حداقل شوهري داشته عاشقش باشه من چي؟

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتي ميبينم يكي شوهرش عاشقشه اما من...بغض ميگيره گلومو خيلي دلم ميگيره 

بخدا منم اینطورم و من هیچ دوستیم ندارم خیلیم تنهام و هزار تا درد دیگ ک نمیشه گفت ولی خب عزیزم مطمن باش خدا ی زمانی واست جبران میکنه اگ الان سخته قرار نیس تا ابد اینطوری بگذره ایشالله ی بخت خوب گیرت بیاد و همیشه حال دلت خوب باشه 😚😚😚😚

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

چی بگم که دلم خونه

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2731
هیچ کی زشت نیست عزیزم.هر کسی به اندازه خودش زیبایی داره خصوصا دختر که ظرافت زنانه داره.بی پولی هم آل ...

بي پولي مشكل همه اس؟والا اطراف من اكثرا بي پولي براشون معني نداره پولدارترم شدن

نصيبم شده عزيزم يه شوهره بي اخلاق و سرد كه از وقتي ازدواج كردم بيشتر احساس تنهايي ميكنم

وقتي ميبينم يكي شوهرش عاشقشه اما من...بغض ميگيره گلومو خيلي دلم ميگيره 

ببخشید فک کردم مجردی .... تو خوبه حداقل شوهر داری من انق  تنهام ن دوستی ن شوهری 😐😐😐

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
منم مشکل تورو داشتم از تنهایی زیاد یک  گدا قبول کردم محبت کردم گفتم اونم محبت کنه عاشق م بشه زندگ ...

من بود و نبودشم فرقي نداره همين الانم انگار مجردم

تجربه ی من بهم ثابت کرده تمام اونایی که فکر میکنن خوشگل نیستن در نظر اطرافیان خیلی زیبا و خوشگلن ول ...

منم خواهرمو از خودم خيلي بهتر ميبينم

و هست 

هم خوش شانس تر از منه همه چيش كلا بهتره

شوهرش روز عقدش از خوشحالي گريه كرد

خيلي دوسش داره محبت ميكنه تا الان نديدم جلو ما يه اخم كنه بهش 

اما شوهر من جلو اشنا و غريبه اونجوري اخم ميكنه به من و حرف ميزنه فقط بغض ميكنم افسرده شدم كلا 

2738
بي پولي مشكل همه اس؟والا اطراف من اكثرا بي پولي براشون معني نداره پولدارترم شدن نصيبم شده عزيزم يه ...

ببین با این شرایط اقتصادی کشور اکثرا دارن می‌نالن.شما داری ظاهر زندگی بقیه رو میبینی چه میدونی باطنش چیه؟!خیلی ها فقط حفظ ظاهر میکنن...همین که ادم تنش سالم باشه بزرگترین نعمت ها رو داره..

برا همسرتم مشاوره بگیر عزیزم،خودت تو اینترنت سرچ کن دلیلش و پیدا کن و تغییرش بده

بخدا منم اینطورم و من هیچ دوستیم ندارم خیلیم تنهام و هزار تا درد دیگ ک نمیشه گفت ولی خب عزیزم مطمن ب ...

گلم بخت خوبو نضيبم كرده هه

شوهر دارم اما اگه نداشتم يه اميدي داشتم حداقل

خب حداقل شوهري داشته عاشقش باشه من چي؟

اگه اعتماد بنفس نداشت شوهری عاشقش نمیشد

ویکتوریا بکام اعتماد بنفس و خلاقیت و تلاش زیاد داشته

نشسته ی کنارکه شوهری بیاد خوشبختش کنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
گلم بخت خوبو نضيبم كرده هه شوهر دارم اما اگه نداشتم يه اميدي داشتم حداقل

خب خداروشکر خوشبختی بخدا من از تو تنهاترم و بدبخت تر 

منم از اینکه خدا بهم هیچ استعدادی نداده خیلی ناراحتم

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
منم خواهرمو از خودم خيلي بهتر ميبينم و هست  هم خوش شانس تر از منه همه چيش كلا بهتره شوهرش رو ...

برای خودت یه نقطه ضعفو خیلی بزرگ کردی 

در حالی واقعا اونطور نیست

من تو زندگی شخصیم هزار تا مشکل داشتم و چه شبهایی که گریه نکردم

ولی خانوادم فقط خوشحالی و خنده ی منو شوهرمو دیدن 

تا حالا یک کلمه از مشکلم بهشون نگفتم 

خواهر شما هم مثل من 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.