2737
2739
عنوان

چرا يكي خيلي زيباس يكي شوهرش عاشقشه يكي.....

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 40 پست

الان مثلا من این همه زیبایی دارم چه گلی ب سره خودم زدم 😂😂اعتماد ب نفسو حال کردی توهم یکم داشته باااش ❤

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هر دو خوشگلیم، سالمیم،پولداریم، ولی عشق نداریم 

هیچکس تو این دنیا همه چی رو با هم نداره

با اینحال هر روز میگم خدایا شکرت 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
برای خودت یه نقطه ضعفو خیلی بزرگ کردی  در حالی واقعا اونطور نیست من تو زندگی شخصیم هزار تا مش ...

اما منم از مشكلاتم نميگم ولي از ظاهرم همه ميفهمن وقتي شوهرم جلو جمع اينجوريه ميدونن خونه بدتره 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2728

زندگی رو باید ساخت  .عشق رو باید ساخت .تا خودت خودتو دوست نداشته باشی هیچ کس دوست نداره عاشق خودت باش بعد عاشق شوهرت .رفتارتو تغییر بده ببین چجوری عاشقت میشه .با نشستن و ناله کردن هیچ تغییری تو زندگی کسی ایجاد نشده 

از ماست که بر ماست
حاضری خوشگل باشی و شوهرت کلیییی قربون صدقت بره و کلی باد برسه ولی هم چند بار خیانت کنه و دست بزن داش ...

والا شوهر من معلوم نيست با كسيه يانه 

2740

والله من معمولی ام ولی سفیدم اما شوهرم اینقد تعریفم میده بعداز۸سال هرروز میگه خداروشکرمیکنم ک زنی به قشنگی توگیرم کرده بااینکه هیچ آرایش واینا هم نمیکنم امااینقدتعریف میکنه تودلم خندم میگیره میگم ای دیگه کیه مگه من چه شکلی ام بااینکه بیرون اینقدبعضی زنا بخودشون میرسن اماهمش میگه خیلی ازت لذت میبرم خیلی قشنگی...اینه ک میگن علف بایدبه دهن بزی شیرین بیاد...اگه زن تودل مردش نره اگه زیباترین زن دنیاهم باشه فایده نداره...هیچوقت نبایدبادیگران خودمونو مقایسه کنیم

والله من معمولی ام ولی سفیدم اما شوهرم اینقد تعریفم میده بعداز۸سال هرروز میگه خداروشکرمیکنم ک زنی به ...

خب چي ازين بالاتر منم معموليه قيافه ام اما شوهرم به بار هم تعريفي نكرده كه هيچ ميرم ارايشگاه ميگه چيه اين اين همه پول دادي

كلا دوستم نداره