2726

نميخوام ناشكري كنم اما خيلي دلم گرفته 

حسرت عشق مونده رو دلم دلم ميخواد عاشقي كنم

چرا نه بايد خوشگل باشم نه پولي نه عشقي

فقط خداروشكر ميكنم برا سلامتي پدر مادرم 

اما واقعا دلم ميگيره مگه من چند بار به اين دنيا ميام اخه

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

هرچی زمان داره دوس داشتی دورازجون سرطان یا ام اس داشتی داشته هاتو ببین نداشته هاتم همینطور بخدا من بدتر از توام ولی شکر کن چون ناشکری بدترت میکنه

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زیبایی نسبی هست

عزیزم

اعتماد بنفس و دانش زیبایی میاره عشقم.... ویکتوریا برام رو دیدی!؟ بنظرت زنی زیبا تر از اون برای مردی به زیبایی دیوید بکام نبود؟؟؟ قطعا بوده و هست 

ولی این زن عشق این مرد هست

این همه سال هم وفادار بوده بهش

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

هیچ کی زشت نیست عزیزم.هر کسی به اندازه خودش زیبایی داره خصوصا دختر که ظرافت زنانه داره.بی پولی هم آلان مشکل خیلیاست.دعا کن ادم اهلش مصیبت بشه بقیه همه طرز تفکر خودته

منم مشکل تورو داشتم از تنهایی زیاد یک بچه گدا قبول کردم محبت کردم گفتم اونم محبت کنه عاشق م بشه زندگی کنیم حامله م کرد ول م کرد رفت 

وقتی شانس نداری نداری گلم 

بدون یک هزاری شوهرم شد نه خرج کرد برام نه زحمت کشید برا همون به راحتی رفت

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤

تجربه ی من بهم ثابت کرده تمام اونایی که فکر میکنن خوشگل نیستن در نظر اطرافیان خیلی زیبا و خوشگلن

ولی هر چقدرم بقیه بگن خوشگلی فکر میکنن الکیه و اینجوری میگن که ناراحت نشن

اما فقط یه نقطه ضعف باعث شده زیبایی خودشونو نبینن

خواهر من خیلی خوشگله ولی پوستش سبزه ، اما منو اون یکی خواهرم سفید ، همیشه فکر میکنه از ما زشت تره ولی من اون خیلی خوشگل تر میبینم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
هرچی زمان داره دوس داشتی دورازجون سرطان یا ام اس داشتی داشته هاتو ببین نداشته هاتم همینطور بخدا من ب ...

وقتي ميبينم يكي شوهرش عاشقشه اما من...بغض ميگيره گلومو

خيلي دلم ميگيره 

اخ گفتی منم از زیبایی چیزی نصیبم نشده😔😔😔💔💔💔

خيلي سخته بخدا مخصوصا تو جشن ميري

اوني كه خوشگله هر چي بپوشه تو چشمه و همه دورشو ميگيرن

2706