2737
2734
عنوان

بچم دوسالشم تموم شد از شیر نگرفتمش هنوز 😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 68 پست

من پروسم تقریبا تدریجی بود راضی بودم 

پسر من شبا شیر نمیخورد بعد ۱۸ ماهگی 

ولی صبح ۸ اینا میخواست منم میدادم که بخوابه 

سر این تایم یعنی میکشت خودشو و‌میخواست 

هنوزم اگه اون ساعت بیدار شه گریه میکنه ! 

ولی کم کم باید از سرشون بافته 

کدوم بچه تا همیشه شیر خورده 

دیر و زود داره سوخت و سوز نداره 

خدایا شکرت 🫀
آره شنیدم صبر زرد میزنن خیرسرم خاستم بچمو اذیت نکنم نترسونم

من شبا میزدم که میفهمید میگفت برو بشور تلخه کم کم زده شد نمیرسه بخندین بهش بزار عادی شه دو روز ام باید پی پی یادش بدی😅

گاهی اونقدر از حق خودت می‌گذری که خودتم باورت میشه حقی نداشتی😑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همه ی ما و همه ی آدمهای کره ی زمین یه روزی از شیر گرفته شدن، اصلا چیز ترسناکی نیست بچه ی شما ...

اونطوری نمیترسه؟؟؟ چه خوب بیان کردی آره باید مزشو بد کنم . همون صبر زرد خوبه؟ باچی تلخ کنم قیافه سینه عوض نشه نفهمه چیزی روشه فقط مزش تلخ بشه؟

مرسی میرم میبینم حتما. آخه مشکل اینه بچه من اصلا همکاری نمیکنه

وا 

‌مثلا بچه های ما همکاری میکنن 

خدایی زبون نفهم ترین زمان بچه از یه سالگی تا چهار سالگیه 

والا من یکی که دهنم سرویس شد تا بگیرم کدوم همکاری 

صبح زود گوله گوله اشک میریخت میخواست پا میکوبید 

ولی چاره ای نیست باید دووم بیاریم 

خدایا شکرت 🫀
2742
مرسی میرم میبینم حتما. آخه مشکل اینه بچه من اصلا همکاری نمیکنه

پسر من از نه ماهگی شیرمو تو خواب میخورد فقط.واسه همین راحت از شیر گرفتمش چون شبا هم اصلا بیدار نمیشد.اما واسه خواب ظهر و خواب شب با شیشه شیر میخورد تا بخوابه.همش استرس داشتم چطور بدون شیشه بخوابونمش.یه روز اتفاقی شیشه از دست خودش افتاد شکست.منم خدا خواسته موقع خواب شیشه شکسته رو نشونش دادم گفتم شکسته.کلی گریه کرد اما بالاخره خوابید.شیرو با لیوان نی دار خورد.تا سه روز و سه شب اذیت کرد اما بعدش دیگه راحت شدم.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
اونطوری نمیترسه؟؟؟ چه خوب بیان کردی آره باید مزشو بد کنم . همون صبر زرد خوبه؟ باچی تلخ کنم قیافه سین ...

قربونت برم

آره عزیزم همین تلخک خوبه،همه معمولا از تلخک جواب میگیرن

منظورم صبر زرده

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
اونطوری نمیترسه؟؟؟ چه خوب بیان کردی آره باید مزشو بد کنم . همون صبر زرد خوبه؟ باچی تلخ کنم قیافه سین ...

عزیزم صبر زرد رو با آب قاطی کنی بمال رو سینه ات اصلا رنگ نداره ولی زهره ماره من هنوز دارم🤣🤣

گاهی اونقدر از حق خودت می‌گذری که خودتم باورت میشه حقی نداشتی😑

دختر من دو سال و دوماه و 8 روزشه دقیقا سه روز بعد از تولد دوسالگیش من بهش شیر ندادم دیگه درطول روز پودر کاکائو میزدم بهش لب میزد میدید تلخه نمیخورد بجاش شیر و آبمیوه میدادم ولی چون فقط و فقط با شیر میخوابید خیلی استرس داشتم مخصوصا ک تو خوابم تا صب میخورد شب اول اومد ک شیر بخوره باز کاکائو زدم نخورد بعدم انقد باهاش حرف زدم و فیلمای گوشیمو نشونش دادم و شعر خوندم تا دیدم خوابش برده بود تا سه شب تو خواب بهش دادم بعد دیگه بیدار میشد بهش آب میدادم بدون هیچ اذیت و آزاری تموم شد خدارو شکر

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2740
الان هوا گرمه فصل مناسبی نیست بچه هلاک میشه بزار

آره خب ولی وقتی همش تو خونه باشی چه فرقی داره مادرشوهرمم میگه بزار پاییز از شیر بگیرش . آخه تا دوسال و نیمگی شیرش بدم یعنی؟ 😐 بچه هایی که تابستون دوسالشون میشه رو از شیر نمیگیرن مگه کلا ؟

مادرشوهرمم همش همینو میگه ناراحت میشم میدونم هواگرمه سخته ولی خیلی منطقی نیس منم از شیر دادن کلافه شدم دیگه

بچه من 22 ماهشه الان چندروزه شیر خودمو نمیدم ولی شبا تا صبح دو بار شیرخشک میدم موندم اونو چطور بگیرم ...

شیر خشکو لازم نیس بگیری ازش. ملت بچشونو از شیر که میگیرن شیر خشک میدن که بچه راحت باشه و جبران تشنگی بشه. خداروشکر کن بابا بزار تا ۶ سالگی بخوره فقط بعد از دوسال و خورده ای کم کم عادت بده به جای شیشه تو لیوان بخوره مثلا

آره خب ولی وقتی همش تو خونه باشی چه فرقی داره مادرشوهرمم میگه بزار پاییز از شیر بگیرش . آخه تا دوسال ...

منم دخترم تیر ماهی مادرم نزاشت از شیر بگیرمش گفت خوب نیست چون خیلی اذیت میشن من تا پاییز شیرش دادم‌

عزیزم حالا که بچه ت دو‌سالش شده ..

میخواستم بپرسم سختی‌ها تموم شد؟؟

البته فعلا شیر گرفتنش مونده واسه شما 

منظورم واکسناش تموم شده ،مکمل تموم شده و.....در کل چطوره ؟

راحت شدی ؟

2706