2737
2734
عنوان

بچم دوسالشم تموم شد از شیر نگرفتمش هنوز 😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1180 بازدید | 68 پست
چه طور آسونه خیلیم سخته ولی باید گرفت ببین  اول  از شیر شب بگیر اگه نگرفتی که کارت درآ ...

تو هیجده ماهگیش شیر شبشو قطع کرده بودم تقریبا خیلی خوب داشت پیش میرفت تا اینکه بچم یک ماهی مریض شد مجبور بود فقط شیر بخوره دیگه باز همه چی خراب شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون صبر زرده تلخک که میگی؟

والا ی قطره بود روش زده بود تلخک گفتم برای ترک شیر شایدم همون باشه من با تلخک میشناسمش

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2731
وا  ‌مثلا بچه های ما همکاری میکنن  خدایی زبون نفهم ترین زمان بچه از یه سالگی تا چهار سال ...

خب پس بچه شمام مثل بچه منه. همکاری برا این میگم آخه بعضی بچه ها خیلی خوبن بهشون نمیدی راحت سرگرم میشن یا خودشون خوش خوابن راحت میخوابن و با یه قصه گفتن گول میخورن و میخوابن ولی بچه های ما اینطوری نیستن لجبازن 

عزیزم حالا که بچه ت دو‌سالش شده .. میخواستم بپرسم سختی‌ها تموم شد؟؟  البته فعلا شیر گرفتنش مو ...

هنوز راحت راحت نشدم ولی خداروشکر خیلی بهتره. همه مامانارو همیشه میدیدم میگفتن وای بزرگ بشن سختیش بیشتره ولی فهمیدم دروغ میگن 😁 بچه هرچی بزرگتر میشه مامان راحت تر میشه 😊 ولی فک کنم راحتی کامل وقتیه که هم از شیر بگیری هم از پوشک یعنی از ۳ سال و نیمگی دیگه خیلی خوبه احتمالا. سختی داره ولی نه دیگه اونقدر که هی بنالی و بگی وااای بزرگ بشن بدترن . نوزادی و زیر دوسالگی نگهداریش خیلی سخته خصوصا برا من که خیلی بد بود

یعنی هوشش کم میشه ، بازم بپرس شاید من دارم اشتباه میگم ولی فکر کنم دختر باید کم تر بخوره

نه یه بار یکی از استادامون یادمه داشت تو یه درسی یه مقایسه هایی راجع به یه مسائلی میکرد میگفت پسر شیر کمتر میخوره ازون طرفم ارث بیشتر میبره اینو درست یادمه

2740
خب پس بچه شمام مثل بچه منه. همکاری برا این میگم آخه بعضی بچه ها خیلی خوبن بهشون نمیدی راحت سرگرم میش ...

نه فدات شم پسر من با اینکه تدریجی گرفتم خیلی اذیتم  کرد اصلا هم گول نمیخورد 

ولی ببین خودت رو آماده  کن برای یه چالش و اعصاب خرد کنی اصلا هم کوتاه نیا 

اصلا 

نهایت دو سه هفته اعصاب خرد کنی در پیش داری ‌

ولی باید انجام بشه

خدایا شکرت 🫀