2737
2739
عنوان

🔻بورس🔻معرفی چند نماد کف کانال برا ورود

| مشاهده متن کامل بحث + 47140 بازدید | 3348 پست
در مورد غذایی ها گفتم باید بلند مدت باشید و صبور .. غگل اذیت کرده و الان منفی هاش شروع شده اما از با ...

تروخدا بگید جواب سوالمو توی مثبتهاش منظورتون فروشش مثبت بشه؟چی مثبت بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شارپی یعنی چی؟ ببخشید میخوام اصطلاحاتش رو یادبگیرم

به حرکتی بزرگ و ناگهانی که توی زمان کوتاهی اتفاق بیوفته حالا به‌ صورت نزولی یا صعودیی رو بهش میگن شارپی ... 

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
سبدگردان تحت نظارت سازمان بورس که ۵۰ تا ۱۰۰ قبول کنه میشناسین؟

کارگزاری مقید انجام میده .. تماس بگیر با کارگزاری یا سرچ بزن براشون پیغام بزاری باهاتون تماس میگیرن

2728
سلام.وقتتون بخیر.ممنون از اطلاعات خوبتون. من میخوام وارد بورس بشم اما عجله ای ندارم.با توجه به مسائ ...

اینکه صحبت ماه های اصلاح شد دیگه قرار نیست کسی خرید نکنه و وارد بورس نشه حتی مشخص نیست دقیق چه تاریخی باشه ،  میشه خرید های هوشمندانه ای انجام داد حالا میگم با احتیاط خرید کنید که ضرر نکنید 

چرا بیایم بیرون؟مگه نمیگین اوضاع دوباره بعدش خوب میشه؟ مثلا برای سهمایی مثل فولاد که دید بلندمدت دا ...

ببین من منظورم این نبوده که کامل بیان بیرون میتونن سیو سود کنن بازم بستگی به سهمشون داره .  بلند مدتی ها که میمونن منظور من کسایی که سرمایه زیاد میزارن و روزانه خرید و فروش میکنن کوتاه مدتی ان گفتم باید خیلی مواظب باشن 

ینی میگین امکان منفی شدن صندوقا هست؟ خوب وقتی منفی بشه مگه نمیشه سریع واحدا رو ابطال زد؟

بله میشه اگه میتونید تحلیل کنید که چه روزی روب منفی یا مثبت حرکت میکنه که عالیه

2740
ممنون میشم هر وقت اومدید جواب منم بدید من تازه فارابی ثبت نام کردم هنوز کد بورسی ندادن  میخوا ...

سلام .. بورس هم سود داره هم ضرر پس به فکر فقط سود نباشی خودتو اماده لحظه ای ضرر هم کنی اما اگه دیدگاهتون بلند مدت باشه سود داره اما ضرر نداره مثلا سهمی بخرید و ۸ ماه تا چندسال نفروشید و نگهش دارید قطعا سود میده .. سود روی حساب کارگزاری و سهم  شما هست 

متوجه منظورتون نشدم ..عرضه اولیه چی ...

سلام اقای بورسی من دوتا سهم داشتم رفته براتقسیم سود ماباید کار خاصی بکنیم که سودش بیاد به حسابمون یاخودش اتومات میاد به حسابمون البته تو کدال نوشته ابانماه سودتون واریز میشه .

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.

ببخشید دارا دوم هم مثه دارایکم سود دهی داره؟

باید از بانک خرید؟

چقد پول میخواد؟؟؟

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
لطفا بگید کانال وی ای پی چیه

منظورم کانال تلگرامی که توسط شخصی تحلیلگر مدیریت میشه و میگه چه سهم هایی بخرید و بفروشید به قول معروف سیگنال میده.. 

منظورم کانال تلگرامی که توسط شخصی تحلیلگر مدیریت میشه و میگه چه سهم هایی بخرید و بفروشید به قول معرو ...

سلام شما ان لاینید الان میخوام سهام بخرم لطفا بگید بهم چی بخرم من اصلا هیچی بلد نیستم

اگر سهمی بخرم که نمودارش اومده پایین بقول شما کف کاناله و ضرر خورده بهش سود میکنم درسته؟