2733
2739

سلام خدمت کاربران سایت 

کاربرانی که در مورد نمادها سوال میکنن سرفرصت جواب همه داده میشه .. 

نمادهایی که امروز معرفی میکنم تحلیل و نظر شخصیه پس خودتون بازم نگاه کنید اگه خوب بودن شما ورود کنید..

🔴جواب در کل برا سوالات :

سهم های گروه غذایی برا بلند مدت میتونید وارد بشید گروه کاشی هم برا میان مدت خوبه که از هر کدوم یکی دوتا نماد میگم در مورد بانکی ها هم سهم هایی که زیر هزار تومن هستن برا بلند مدت خوبه سهم های شستا و سیتا و فولاد وذوب بلند مدتی عالی ان و ارزشمند هرچند سهم هایی هستن صف خرید سنگین دارن باید سرخط بزنید صندوق دارایکم و نفروشید فعلا ارزشش پایینه را ه داره بالاتر بره اونایی که کوتاه مدتی هستن هفته دیگه بازار مثبت میشه میتونن خروج کنن ..

اگه بازار منفی میشه هیچ جای نگرانی نیست چند روزی زمان میبره و بازار دوباره برمیگرده پس اتیش نزنید به سهماتون و سهامداری کنید که سود ببرید .

🔴نمادهای زیر برا ورود شنبه هستن حواستون ب صف فروش باشه اگه دیدید صف فروش کم شد وارد سهم بشید اگه دوتا منفی هم خوردن نگران نباشید ..

🔻کحافظ 

🔻غگلپا

🔻وایران

🔻سمگا کوتاه مدت

🔻های وب

🔻اوان

🔻دحاوی

🔻غشصفا

🔻هرمز

🔻وآوا

🔻خزر

🔻غگلستا

🔻وآذر

🔻وبصادر، وتجارت

🔻شستا و سیتا هم که بالا گفتم 

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در مورد غذایی ها گفتم باید بلند مدت باشید و صبور .. غگل اذیت کرده و الان منفی هاش شروع شده اما از بازار عقب مونده و باید رشد کنه اگه بلند مدتی نمیتونید بمونید توی مثبت هاش خروج بزنید

این هفته اصلاحه؟ خرید نزنیم؟

اصلاح هست و گفتم هواستون ب اصلاح باشه عجله برا خرید نداشته باشید و نفروشید .. نگاه صف های فروش کنید .. احتمال زیاد اصلاح زیادی نمونده

2740
دقت داشته باشید rsi شاخص کل به عدد 95 که همیشه از اونجا اصلاح میکنه نزدیک شده و 100 درصد اصلاح در پی ...

از روزهای قبل اصلاح شروع شده و بازار کلا قرمز شده بیشتر سهمها منفی زدن 

شما rsi فولاد و فملی رو دقت کردین که پیشنهاد خرید میدین؟ 

این دو تا سهم فروش سنگین حقوقی رو داشتن 

الان فکر نکنم موقع خرید باشه 

ببخشید عرضه اولیه چی ؟؟؟

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨