2737
2734
عنوان

🔻بورس🔻معرفی چند نماد کف کانال برا ورود

| مشاهده متن کامل بحث + 47149 بازدید | 3348 پست

سلام .. امروز میتونید چندتا از  سهم های بانکی و پتروشیمی ورود بشید . وبصادر و وتجارت و شبندر ، شتران ، دی ، کماسه(صف فروش کم شد ) شگویا عالیه ، فاراک ، چکاپا . 

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
سلام .. امروز میتونید چندتا از  سهم های بانکی و پتروشیمی ورود بشید . وبصادر و وتجارت و شبندر ، ...

سلام. من یه سوال دارم. من از بورس چیزی نمیدونم ولی دلم میخواهد یه مبلغی وارد بورس کنم. شنیدم خرید وفروش عرضه اولیه سختی های سهام رو نداره. درسته؟؟؟؟ انتظار سود زیاد هم ندارم

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان کل پول دست خودتونه؟

کاربری خودمونه ولی رمز و بقیه مواردش رو دادیم دست یکی دیگه.خودمونم میتونیم ببینیم چیکار میکنه ک متاسفانه با سهمی ک خرید و سهم هایی ک داشتیم نروخت خیلی ضرر کردیم.اگه بتونین سهم هایی معرفی کنین ک بخریم و اونا رو بفروشیم خیلی خوبه
ف

سلام. من یه سوال دارم. من از بورس چیزی نمیدونم ولی دلم میخواهد یه مبلغی وارد بورس کنم. شنیدم خرید وف ...

ّبله عرضه اولیه ضرر نداره و سختی و اطلاعاتی هم نداره و نمیخواد

2731
کاربری خودمونه ولی رمز و بقیه مواردش رو دادیم دست یکی دیگه.خودمونم میتونیم ببینیم چیکار میکنه ک متاس ...

یک هفته که اصلاح بوده و همه منفی داشتن و ضرر کردن .. جبران میشه اشکالی نداره .. اما به نظر من شما کاربری رو بگیرید و وارد یدونه کانال وی ای پی بشید هزینش ماهانه تقریبا ۱۵۰ تا ۱۹۰ تومنه بهتون میگه خرید کنید و چه موقع بفروشید .

یک هفته که اصلاح بوده و همه منفی داشتن و ضرر کردن .. جبران میشه اشکالی نداره .. اما به نظر من شما کا ...

این کانال ک میگید برای عرضه اولیه فقط راهنمایی میکنه یا سهام هم راهنمایی میکنه؟؟؟ چ جوری عضو این کانال بشم؟ ممنون از راهنماییتون. 

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
این کانال ک میگید برای عرضه اولیه فقط راهنمایی میکنه یا سهام هم راهنمایی میکنه؟؟؟ چ جوری عضو این کان ...

عرضه اولیه که راهنمایی نمیخواد من خودم اینجا اطلاع رسانی میکنم که چه روزی هست و چجوری خرید کنید .. این کانال برا اونایی هست که سرمایه ای دارن و میخوان خرید و فروش کنن بهشون سهم معرفی میشه سود کنن

عرضه اولیه که راهنمایی نمیخواد من خودم اینجا اطلاع رسانی میکنم که چه روزی هست و چجوری خرید کنید .. ا ...

چقدر خوب... ممنونم....

2740
عرضه اولیه که راهنمایی نمیخواد من خودم اینجا اطلاع رسانی میکنم که چه روزی هست و چجوری خرید کنید .. ا ...

سلام وقت بخیر

برای فردا چه سهمی معرفی میکنید

حدود ۵ تومان و کوتاه مدت میخام

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

سلام وقتتون بخیر

ممنون که وقت میذارین راهنمایی میکنید

من ایزی تریدر دارم میخوام خرید خودکار رو فعال کنم راهنمایی میفرمایید

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.
سلام وقت بخیر برای فردا چه سهمی معرفی میکنید حدود ۵ تومان و کوتاه مدت میخام

سلام .. ممنون 

اینکه من سهمی صددرصدی بهتون معرفی کنم و انجام نمیدم چندتا سهم معرفی میکنم خودتون اگر میتونید تحلیل کنید بهترین و انتخاب کنید .. ۵ تومن و داخل یک سهم نمیزارن برا دوتا سهم خوبه

کانال وی ای پی از کجا؟میشه تو ضیح بدین؟

کانال از یکی تحلیلگران بورس هستش هم اموزش میده هم سیگنال میده فردا چی بخری .. من ایدیشو دارم مایل بودید ایدی رو بهتون میدم باهاش صحبت کنید

سلام وقتتون بخیر ممنون که وقت میذارین راهنمایی میکنید من ایزی تریدر دارم میخوام خرید خودکار رو فعا ...

خرید خودکار برا عرضه اولیه هستش و اونایی که کارگزاری مفید دارن از داخل برنامه انجام میشه .. برو داخل برنامه بعد گذینه سایر بعدش توافق نامه ها و در مرحله اخر گذینه توافق نامه ارسال سفارش  عرضه اولیه  رو فعال کن 

سلام .. ممنون  اینکه من سهمی صددرصدی بهتون معرفی کنم و انجام نمیدم چندتا سهم معرفی میکنم خودتو ...

سپاسگزارم

شما سهم هایی که فکر میکنید خوبه معرفی کنید من تجزیه و تحلیل میکنم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706