2752
2734
عنوان

🔻بورس🔻معرفی چند نماد کف کانال برا ورود

| مشاهده متن کامل بحث + 47150 بازدید | 3348 پست
سهام های دارویی اگر خواستید بخرید  سهام های  دفارا  دامین  دسبحان  رو ...

صندوق دارایی دوم چقد خوبه بنظرتون؟

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم
سهام های دارویی اگر خواستید بخرید  سهام های  دفارا  دامین  دسبحان  رو ...

تو غذاییا غپینو خیلی اذیت میکنه نمیدونم کی رشد کنه

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
صبر فقط صبر فکر کنید نداریدش سهم هایی که اذیت میکنن معمولا رشد خوبی دارن 

ممنون؛ ان شاءالله

شما rsi فولاد و فملی رو دقت کردین که پیشنهاد خرید میدین؟  این دو تا سهم فروش سنگین حقوقی رو دا ...

خانوم محترم شما متن منو کامل بخونید گفتم جواب تمام سوالها بعدش گفتم در منفی ها ورود بزنید داخل تاپیک های منو ببینید هر کی از این سهمها سوال کرده  چند روز گذشته  شستا و فولاد و ذوب گفتم بلند مدتی و بالای یکساله صبر دارید ورود کنید 

و بازم اگر دقت کنید نمادهایی که برا شنبه و هفته اینده گفتم فولاد داخلشون نبود و کی من از فملی حرف زدم که شما الان اسمشو اوردید ..

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
متوجه منظورتون نشدم ..عرضه اولیه چی ...

من کد بورس ایم اومده میخوام عرضه اولیه بخرم باید از کحا شروع کنم درسته که میگن خود کارگزاری پیامک میده که عرضه اولیه کی میاد

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

مام زندگیمون رو توی بورس گذاشتیم ی مدت سود خوب کردیم.االان ی نفر کاربریمون رو گرفته ک باهاش کار کنه.متاسفانه سهمی ک برامون خرید همش ضرره و هیچ سودی نکردیم مث غپینو ک تا حالا ۸ میلیون تو ضرریم....میشه لطفا ی سهمای خوب بهمون معرفی کنین واسه خرید خونه داریم جمع میکنیم اینجوری همشون رفتن

مام زندگیمون رو توی بورس گذاشتیم ی مدت سود خوب کردیم.االان ی نفر کاربریمون رو گرفته ک باهاش کار کنه. ...

الان کل پول دست خودتونه؟

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
2706