2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید داشته باشی که بدونی چطور میذارنش

300 تومن این حدوداست قیمتش

من هنوز نخریدم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740

فک کنم ۳۰۰ و خرده ایه.

دوستم خریده خیلی راضیه

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
بابا بقیه ک رختخواب پهن میکنن این ک ی مسله کاملا عادیه

شما رخت خواب پهن نکن 

نی نی یار گفته ممنوعه

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁
استفاده نمیکنم ولی اینارو میدونم خیلیییی چندشه بعد هرماه باید تو قابلمه بجوشونیش🥴😵😵🤢 اه داشتم ...

حالا ی قابلمه کوچیک مخصوص میزاریم براش... ببخش عزیزم حالتو بد کردم

نمیدونم الان چنده بسیار راحت و تمیزه دیگه دردسر پد و لک شدن ندارم به راحتی استفاده میشه و با ...

نوشته که واس ۸ ساعت هم میشه مدام استفاده کرد ولی دوستم میکفت واس من ۲ ساعته زود پر میشه

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

https://instagram.com/lunette_iran?igshid=1el7b0mxezdw1

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌