2733
2739
حالا ی قابلمه کوچیک مخصوص میزاریم براش... ببخش عزیزم حالتو بد کردم

خواهش عزیزم

من کلا وسواسیم 

بعد دربیاری بشوری خونو میبینی

واااای اصن نمیتونم

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استفاده نمیکنم ولی اینارو میدونم خیلیییی چندشه بعد هرماه باید تو قابلمه بجوشونیش🥴😵😵🤢 اه داشتم ...

حالا اونی که استفاده میکنه مطمئنا تو قابلمه نمیجوشونه😁😁 یه ظرف مخصوص برا این کار انتخاب میکنه

غمی به عالم نبوده که موندنی باشه پس بخند ...
اینترنت اینجا جایش نیست

از کی تاحالا راجب پریود هم نمیشه تو این سایت حرف زد؟

بعد میخوایم آقایون درکمون کنند!؟

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
شما رخت خواب پهن نکن  نی نی یار گفته ممنوعه

خدایی اسی چیز بدی ک نپرسیدا چرا باید ممنوع باشه.

مثه قرص اورژانسی و...اطلاعات خوبیه و میخاد بدونه

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
اینترنت اینجا جایش نیست

پس مسائل خاله زنکی مادرشوهر و ... جاشه 😒

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2740
نوشته که واس ۸ ساعت هم میشه مدام استفاده کرد ولی دوستم میکفت واس من ۲ ساعته زود پر میشه

بدن با بدن فرق داره

من ده ساعته هم پر نمیشه

ایشون احتمالا از اونایی هستند که روز اول  و دوم هی باید پد عوض میکردن 

😁
از کجا‌میفهمه پر شده؟درش میاره میبینه بعد میذار سر جاش؟

راستش دوستم گفت سرفه کرد پرید بیرون😂البته اولین بارم بود ک ازش استفاده میکرده

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.