2733
2734
بدن با بدن فرق داره من ده ساعته هم پر نمیشه ایشون احتمالا از اونایی هستند که روز اول  و دوم ه ...

اره دیقا همینطوره.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وووی پ چتونه خوردینم با جوابتون باش معذرت میخوام

😘😘😘😂😂😂😂

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2738
بله 🤣🙄

خلایق هر چه لایق شما برو تو همون تایپیکا

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
از بچگی دوست داشت ناظم بشه😂

😂😂😂😂

اصلا منتظره سوژه این همتون چیکار من دارین جواب بدبخت و بدین 

بدبخت؟واقعا اگه ۱۸ سالته و بارداری بیچاره بچت ک قراره چنین مادری تربیتش کنه😐😐

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
کی گفته تو قابلمه ؟ خودش کیف داره 

هم استرلیزر میتونن بگیرن بزارن تو ماکروویو هم تو یه ظرف مخصوص بجوشونن

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
بدبخت؟واقعا اگه ۱۸ سالته و بارداری بیچاره بچت ک قراره چنین مادری تربیتش کنه😐😐

وای ول کنید دیگه من و

گفتن باشه ببخشید 

جواب بدبخت رو بدید دیگه ول کنید

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁