2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا ربطی به سنتی و مدرن بودن نداره شما وقتی دوستین نه تعهدی داری نه مسولیتی نه حرف مفت طایفه شوهر،و ...

دقیقا وقتی با مرد میری زیر یه سقف خود واقعیشو نشون میوه دیگه همه فانتزیات خراب میشه 😂

چرا اینجا آدمو از ازدواج میترسونن😐

چون خودشون تجربه ش کردن و دیگه دعدغه شون نیست

ولی واقعیت ماجرا اینه که اینجا فقط درداشون رو ب اشتراک میزارن.خوشیاشون رو نمیزارن چون میترسن چشم بخورن

نمیگم صد در صد اینجورین.ولی تعداد زیاده

2728
چرا اینجا آدمو از ازدواج میترسونن😐

توجه نکن 

هرطور که باورت باشه دنیا همونو بهت میده 

شوهر عاشق ومهربون به اندازه کافی تودنیا هست مطمئن باس فقط باور داشته باش وتو ذهنت همونیو که میخوای تصور کن

بالاخره ازدواج سهم مهمی داره داخل زندگی هرشخص .حق دارن که نگران باشن .ولی از اول با چشم باز انتخاب کنی بهتره تا بعدا دو  خانواده رو از هم بپاشی و خودتون هم یا جداشین یا ... 

2738

خیلی بوده 

سفرهامون مخصوصا

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
دعوا گریه دعوا گریه دعوا گریه

واسه منم دعوا اشتي بودش يك روز عاشق و هلاك بوديم فرداش كلي وسيله ميشكستيم بيشترش هم تقصير من بود بچگي و بيعقلي

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم