2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من درحال حاضر دوساله عقدم اما از تجربه هام گفتم من هم طعم عشقو چشیدم هم به دور از سیاه نمایی ح ...

همه که اینطور نیستن ممکنه بیست درصد اینطور باشن و چون مرکز مشاوره بودین معمولا اون بیست درصد شما بیشتر سرو کار داشتین واقعیت گفته بشه خوبه ولی اینم بهش اضافه کنید اگر کسی میخاد با ازدواج به کامیابی برسه به عقده های درونش پاسخ بده ممکنه خوشبخت نشه چون راهو اشتباه انتخاب کرده این جور ازدواج هم معمولا زیر بیست ساله ها هستن

ولی کسی که هدف داره و خلا نداره همسرش هم مسیرش،و کسی که هم مسیر انتخاب کنه کمتر باهاش مشکل داره در کتار رسیدن به هدفش با همراهش احساس خوشبحتی هم میکنه 

متاسفانه اکثر دخترای زیر بیست سال ازدواج هدف میدونن وقتی ازدواج میکنن فک میکنن دیگه همه چی تموم شد بهه مشکل میخورن، چون تعریف دزستی از ازدواج ندارن

خدایا شکرت
ن گلم همین ک برات مهم بوده ک بخاطرش تاپیک زدی رو منظورم هست. من شخص شما مدنطرم نیست فقط ی بار ی خا ...

برام مهم بوده چون دوماه پیش کادو گرفتم تولدم اما همه ی زندگی به هدیه دادن و هدیه گرفتن نیست شمایی که تاپیک هدیه ی منو خودنی باید میخوندی که زدم نمیخوام کم بیارم جلوش شایدم منم از همون آدمای خودنمایی باشم که بخوام به همه نشون بدم ذره ای مشکل با همسرم ندارم  پس نخواه هر هدیه دادنی رو ربط بدی به عشق و عاشقی اکثرا زندگیا همینه هیچ انسانی دوس نداره مردم حتی خواهر و مادر و مادرشوهرش از گرفتاریاش و مشکلاتش خبر داشته باشن الانم من نه این خانومو از ازدواج نهی کردم نه گفتم از مجردیش لذت ببره من فقط گفتم زن باید مستقل باشه شما اصلو ول کردی و چسبیدی به فرع 

2731
برام مهم بوده چون دوماه پیش کادو گرفتم تولدم اما همه ی زندگی به هدیه دادن و هدیه گرفتن نیست شمایی که ...

اصل موضوع شما این بود ک ازدواج از دور قشنگه در اخر سر موصوع مستقل یودن رو مطرح کردین

یکی از جمله های گرانبهای  شما این بود

بعد ازدواج اتیششون میخوابه و میفهمن چ گوهی خوردن.عایا ازدواج گه خوردنه؟پس شما خودتون چرا ازدواج کردین؟خب ازدواج کردین خوب نبوده چرا جدا نشدید؟

ب هر جهت شبتون بخیر

اصل موضوع شما این بود ک ازدواج از دور قشنگه در اخر سر موصوع مستقل یودن رو مطرح کردین یکی از جمله ها ...

اینکه من چرا ازدواج کردم دلایل خودمو دارم اما اینکه با وجود مشکلات چرا جدا نمیشم چون شما یا تو این دوره زمونه زندگی نمیکنی که نمیدونی ننگ مطلقه رو پیشونی خوردن چ تبعاتی در پیش داره و اینکه هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه منی که گوهی رو خوردم باید پاشم وایسم عین خیلیا که بخاطر بچه بخاطر ابرو یا هرچی میمونن تو زندگیشون بعدم اینکه شما اگه نسبت به تمام متاهلا سو ظن داری و فکرمیکنی همه غرق خوشبختی ان و میخوان اغراق کنن که ازدواج بده بهت پیشنهاد میکنم هر راهی رو که خودت فکر میکنی درسته برو و انقدر به حرف منو امثال من توجه نکن که بخوای درگیر تاپیک هدیه و این چیزا بشی البته بهت حق میدم منم قبل ازدواج فکرمیکردم همه ی متاهلا خوش بخت عالمن و خدا منو از فیض الهی منع کرده،،،،، باشد که رستگار شوی اما اینو بدون جای کسی نبودن و از بیرون گود قضاوت کردن قطعا کارما یه روز آدما رو تو همون موقعیتا قرار میده شاد و پیروز باشید اوقاتتون بر وفق مراد دوست عزیز