2733
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154460 بازدید | 2005 پست
همین الانم دیر نشده  پیام نور ثبتنام کن کلاساشم که اجباری نیست یه مدرک دانشگاهی بگیر  به ...

نمیزاره برم.دکترم خودشو کشت بیچاره.گفت موافق نیستم 

وای من اگه قربون صدقه برم بقیه از خنده منفجر میشن.آخه کم و بیش در جریان اختلافمون هستن

آره خیلی.طعنه های اون خیلی اذیتم نمیکنه.چون بیشتر ازبن ازش انتظار نمیره

یه چیزی بگم امتحان کن نتیجه بخشه

حس کن خیلی شوهرت ادمه خوبی خیلی دوسش داری اصلا باهاش درارامشی به خودت تلقین کن باورکن چنان نتیجه میده هم عاشقش میشی هم اونم بهت نزدیک میشه من خودم نسبت به شوهر الانم یمدت بی علاقه شدم بعد دارم تلقین میکنم شاید باورتون نشه انقدر بهش علاقمند شدم که نگو بعد یجوری شده اونم باهام دعوا نمیکنه تا کاریم میکنه سریعا معذرت خواهی میکنه دیگه تکرارش نمیکنه بنظرم امتحان کن برای ارامش خودت محبت کن محبت میبینی البته نه فکر کنی یهو  کم کم با صبر شوهرتون جذبتون میشه مردا وقتی ترس ازدست دادن چیزیو دارن سعی میکنن بکشنش پایین باورکنین من نه دختری بودم که اهل دوستی با پسر باشه نه جلف بودم ولی دائما شوهرم طعنه بهم میزنه که چون یبار ازدواج کردم تن فروشی کردم بخدا هرکس یجوری درگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی عکس خودتو گذاشتی ؟! 

من ندیدم تو رو خدا یه بار دیگه بزار ببینم 😍

من همینطور ذهنم پیش شماست دوس دارم ببینمت

خدای خوبم... خودت بساز، تو بسازی قشنگتره میسپارم به خودت...🍃💛
نمیزاره برم.دکترم خودشو کشت بیچاره.گفت موافق نیستم  وای من اگه قربون صدقه برم بقیه از خنده منف ...

بزار از خنده منفجر بشن چند بار بگی عادت میکنن 

تیکه هم انداختن بگو چشم ندارین ببینین 

بزار عادی بشه براشون 

....
یه چیزی بگم امتحان کن نتیجه بخشه حس کن خیلی شوهرت ادمه خوبی خیلی دوسش داری اصلا باهاش درارامشی به خ ...

راست میگی عزیزم قدرت قانون جذب رو دست کم نگیر

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2738
یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

کریستال دوتومن اصلا هست الان؟؟؟یه بار بهش بگو ببخشید اون موقع تو نبودی ازت اجازه بگیره مادرم

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
2706