2737
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
راست میگی عزیزم قدرت قانون جذب رو دست کم نگیر

با اینکه از بچگی دوسم داشته ولی ازارم میده بخدا گاهی وقتا دلم میخواد خودکشی کنم ولی چی کنم تا حرف جداییم میشه میگه میخوامت دوست دارم دارم فقط رو خودم کار میکنم که فقط قوی باشم دربرابر حرفاش اونم کم کم میبینه نمی تونه منو بهم بریزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جهزيه واست مهم نباشه اوني كه بخواد اذيت كنه راهش رو پيدا ميكنه اين حسود خانمرو هم ولش كن محل بهش نزار موقعيكه داره اظهار نظر ميكنه با يكي ديگه حرف بزن بزار ببينه برات  مهم نيست  با خواهرت گرم بگير انگار كه اون نيست خودش حدش را ميفهمه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2731
۳۴ سال از من چهارسال بزرگتره.در حالی که برادر شوهرم از شوهر من شش سال کوچیکتره.هم سن هستن با شوهرش

وای پس تو هم اینو به روش بیار همش بگو جوونم فلانم

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
2740
😔خواهرم جاریمه اون جهیزیه داشت

به تو جهازم ندادن؟خوب چرا به خواهرت دادن؟

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
2706