2737
2739
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
خوش بحالت من اصلا حاضر جواب نیستم

😑

سعی کن باشی

خیلی بده ادم توخودش بریزه منم مامانم هیچ حرفی نمیزنه هرکی هرچی بگه

ولی من همچین میشورم میزارم کنار

مادررشوهرم میگه خوشم میاد ع پس خودت برمیای خیلی خوبه ک هرکی هرچی میگه زود جوابشو میدی😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به بردار شوهرت بگو از قول خودش باهاش حرف بزنه و بگه در شان زن من نیس این رفتار.دوس ندارم زنم این رفتار رو داشته باشه

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
من اصلا نمیتونم اینجور مواقع کلا لال میشم.خیلی خود خوری میکنم.

خب این برای خودت بده

کم کم سعی کن عادت کنی جواب بدی عزیزم😛

هرکی هرچی گفت ب خودم پ بده بگم چی جوابشو بدی

بعد مادرشوهری که اینقدر از مادرتون بدش مییومد چرا دوباره خواهرتون رو گرفت؟

عزیزم دیدن خوبه، دوباره باهاشون وصلت کردن .. از رو غرور نمیخاد بگه

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2740
مگه نمیگی مادرشوهرم با من مشکل نداره با مادرم مشکل داره .پس چطور با خواهرت خوبه؟خواهرت هم دختر همون ...

شوهرمو گفتم.البته‌مادرشوهرمم با مامانم کارد و پنیرن

سر مراسم خواهرم فقط از هم دورشون میکردیم.با خواهرم خوبه چون خواهرم خیلی بهش توجه میکنه.مثل دخترش شده.هرروز بهش سر میزنه

منم نظر نمیدم معمولا.آخه انقد خواهرم میگه تو قاطی نمیشی و تقصیر خودته و... گفتم یه زری زده باشم

نمیدونم شاید طرف قصد تخریب نداشته باشه

ولی اگه یبار دیگه گفت بگو، اون کسی که بهت گفته ندادن خوب لابد دلیلشم گفته اگه نگفته بپرس ازش 

یا اینکه بگو شرایط خانوادم اون زمان طوری نبوده که بدن ولی خوب این خانواده همونجوری قبولم کردن

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706