2733
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154460 بازدید | 2005 پست

والا اگه عروس بدی خواهرتو برای اون پسرشون نمیگرفتن 

پس حساس نشو ته دلشون میدونن خوبی ک دوباره باهاتون وصلت کردن

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اینقد بعضیا بی‌شعورن....

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
بی خیال تجربه نشون داده عروس تعریفی گوزو از آب درمیاد حالا ببین کی گفتم

اصفهانی نیسی احتمالا؟؟؟؟؟😂😂😂😂😂

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2742

عقده ای چقد

توم جوابشو بده

رک باش هرچی تو دلته بگو بهش 

من اصلا اجازه نمدم کسی بهم چیزی بگ

هرکی باشه شده ب شوخیم ک شده حرفمو میزنم تا ب این سن رسیدم من جواب همرو دادم مادرشوهرم یا حالا هرکی ک میخاد باشه

حالا چندسال دیگه که افتاد به زایمان و بچه داری افت کرد اونوقت معلوم میشه

شما از اون لحاظ میگی .ولی من اختلاف سنیم زیاده باشوهرم فکر میکنه من بچه ام حساسه.ازخیلی از خوشیام گذشتم تاحالا چون اون دوست نداشته وبچه بازی میدونسته

2740

بگو مگه تو کشور شما هنوز مادر زن خرج سیسمونی بچه رو میده فکرمیکردم اینا تفکرات یک قرن پیش باشه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
شما از اون لحاظ میگی .ولی من اختلاف سنیم زیاده باشوهرم فکر میکنه من بچه ام حساسه.ازخیلی از خوشیام گذ ...

اون دیگه به سن و سال نیست 

درک شوهرت متاسفانه کمه 

وگرنه هستن کسایی که 20سالشونه به پختگی و جا افتادگی یه آدم 30ساله هستن و برعکس 

2706