2733
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
عزیزم من به خودم نگرفتم  وقتی بهترین همسر رو کنارم دارم، چرا باید دلم بشکنه؟؟  جاری اسی ...

باشه عزیزم 😉

بفرما بشین بتمرگ هر سه ی معنی داره هر کسی خودش مشخص میکنه چ دیالوگی رو براش بکار ببریم . 

موفق باشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۴ سال از من چهارسال بزرگتره.در حالی که برادر شوهرم از شوهر من شش سال کوچیکتره.هم سن هستن با شوهرش

ماشاالله سنشم خوبه از رو بیشعوری این حرفا رو میزنه بی محلی کن بهش که از صدتا فحش بدتره

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید
2728
یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

من سال ۹۳ جهیزیه خریدم پارچ و لیوان خریدم دو سری.

تا حالا حیفم میومد بزارم جلو دستم امروز دیجی کالا نگاه کردم دیدم با این تورم و گرونی یه سری پارچ و لیوان شده ۵۶ هزار تومن😂😂😂😂😂

از فردا میخوام بیارم استفادش کنم.

خدایی چجوری با خنده و شوخی جواب میدین؟؟  منکه بخوام جواب تیکه یکیو بدم عین دیوونه ها دست و پام ...

منم عين شمام😐 نميدونم چيجوري اين اخلاقمو درست كنم 

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...

حقتو نمیتونی بگیری جواب در عین واحد نمیتونی بدی اشکال نداره  بی ادبی نکن اما خط قرمز خودتو یادش بده محکم و با احترام ازش بخواه سرش به کار زندگی خودش باشه مثلا بگو صلاح زندگی هر کس دست خودشه دو بار هم که وسیله اورد واسه دخترت قیافه بگیر و تشکر نکن 

2740

ای خدا ب همه ما عقل و شعور بده ک بتونیم درست حرف بزنیم 

این ماهیچه تودهن ما ب اسم زبان استخون ندارن اما مثل چوب می‌تونه دلی رو بشکنهو هزارتیکه کنه مراقب حرف زدنمون باشیم

دنیا گرده و روزی انعکاس تمام حرفامون ب خودمون برمیگرده 

من رو هرچیزی ک خواستم ب بقیه پز بدم کلاس بزارم بدجوری از همون ناحیه ضربه خوردم و اصلا قید این مدل رفتار چیپ رو زدم

ببین آدمی ک بابت دوتا ظرف بلور ناقابل بی ارزش کلاس میزاره بدون هیچی نیس اون ته تهش لیاقتش در حد همین آت اشغالاس اون درس نخونده ک باشخصیت و مثل آدم زندگی کنه 

بخدا ی سریا درس میخونن ک بتونن برن سرکار پول دربیارن و الاف آلوف زندگیشون رو تامین کنن کار بدی نیس بله منم ظرف چک و کریستال و فلان و بهمان دوست دارم میخرم اما تو سرکشی نمی‌زنم بابتش دلی رو ویرون نمیکنم

ای از وجدانشون خدا رحم کنه 

استارتر ازش فاصله بگیر و دوری کن تا میشه 

کاش موقعیت جور میکردی با مادرت آشتی میکردین

مادر از دشمن هم باشه بازم مادرته بدون قیاس با هیچ فردی مهم ترین آدم زندگیته 

با همسرت حرف بزن 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
۳۴ سال از من چهارسال بزرگتره.در حالی که برادر شوهرم از شوهر من شش سال کوچیکتره.هم سن هستن با شوهرش

توام دفعه بعدی چیزی گفت بگو آره والا منم اگه ۳۴سالگی شوهر میکردم شوهرمم همسنم بود مادرم تا ده نسل بهمون خرجی میداد که به چشم شوهرم بیام

حالا نریزید سرم اما با این جماعت باید از روش خودشون به خودشون اتک زد

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

جاریم بگه اول اینگه پروف تلم و من باب این رفتارزشتش میذارم تو زندگیم دخالت نکنید بعدشم میگم (والا شوهرم که مشکلی نداره و خیلی درکش بالاست واصلا براش مهم نیست و دخالت نمیکنه زهرا جان چطور این موضوع انقدر واست مهمه که میپرسی؟)فرض وبراین میذاریم اسم جاریت زهرا یه لبخند خوشگلم خواستی بزن وقوی باش به مردم رو نده تو زندگیتون دخالت کنن

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩

ببین استارتر 

چیزی ک من میگم بهترین کاره بخدا بی محلی بدترین شکنجه است واسه کسی که داره دون میپاشه واست 

ببین اون طرح دوستی می‌ریزه واست دقیقا همینه جاری من ک تو رو ضعیف و بیچاره گیر بیاره هرچی دلش خواست بگه و پز بده 

ببین بهترین کار بی توجهی حتی جوابشو نده اون ازت سوال کرد سربسته و بی محتوا جواب بده 

جواب بدی بهش میوفتی توی دور باطل رقابت و حسادت 

هرچی کمتر حرف بزنی باهاش کنار توجه کنی 

خسته میشه می‌دونه ازتون آبی گرم نمیشه براش 

گندش با خواهرتم درمیاد دوتا جاری عمرا بتونن با هم بسازن مخصوصا این ک شما گفتی

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

یه بار دیگه گفت تو هم جلو همه‌بگو وا

سیسمونی وظیفه مادرمه؟

یا خودمو شوهرم؟

ما از این رسما نداریم

افت داره برامون

یه نیشخندم بزن

با اعتماد به نفس بهش بگو

اصلا هم قالب تهی نکن

غصه نخور درست میشه.

عزیزم معلومه که سختی کشیدی.یه آه تو میتونه دامنشو بگیره.

بهترین کار اینه که به خدا بسپاریش خود خدا دهن جاریتو میبنده،چون اینطوری که میگی هیچ حامی و پناهی نداری و حرفی بزنی برات دردسر میشه.

تو آرامشت رو حفظ کن و به خدا بسپارش...

2706