2737
2739
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست

بگو منم انقدر سن ام بود مادرم این همه جهزیه میداد😬

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیز دلم من تمام پیام ها رو نخوندم فقط تا جایی که خوندم میتونم یه راهنمایی بهت بکنم . شما بیا خودت رو تو دل شوهرت جا کن تمام مشکلاتت حل میشه . اصلا برا شوهرت درد و دل نکن کن خانوادت این کار رو میکنن یا فلان حرف رو میزنن فقط با سیاست شوهرت رو جذب خودت کن  وقتی رابطت با شوهرت خوب بشه اول اینکه  دیگه اگه  کسی حرفی هم  بزنه اصلا برات اهمیت نداره چون اونقدر خوشبختی هم که برات مهم نیست . و دوم اینکه اونموقع دیگه شوهرت پشتته اگه کسی چیزی هم بگه . من اینجور حس کردم که بیشتر از اینکه رابطت با شوهرت یکم صمیمی نیست ناراحتی . و اینکه اصلا حس خوبی نسبت به جاریت ندارم حس میکنم میخواد تورو از چشم شوهرت بندازه پس شما رابطت رو با شوهرت قوی کن

2728
۳۴ سال از من چهارسال بزرگتره.در حالی که برادر شوهرم از شوهر من شش سال کوچیکتره.هم سن هستن با شوهرش

سنشم بالاس ک، من فکر کردم کم سنه که این جور برخورد میکنه، ب نظرم فقط این طوری میخواد تو خانواده شوهر، خودی نشون بده ولی شما وقتی از این جور چیزا میگه، اصلا ب روی خودتم نیار، حرفو عوض کن ک بفهمه خوشتون نمیاد در مورد شما و زندگیتون نظر بده

من خودم عروس اول بودم چون جا نداشتیم یه سری خورده وسایل مادرم وانت کرد ببرن خونه مادرشوهرم وقتی من از دانشگاه اومدم خونشون مادرشوهرم برداشت گفت اینا جهیزیه توان یا وسایل قدیمی مادرت ؟ وای نمیدونی چه احساس بدی بهم دست داد منم بابام یه روحانی بود که مال آنچنانی نداشت و یه جا کارمند بود دیگه بعدش که دعوا شد بابام گفت بزارید من جهیزیه کامل کنم بعد حرف درست کنید دیگه وام گرفت اون موقع در حد خودش جهاز گرفت اینا همش میگفتن پس کو یخچال سایدت اما مادرشوهرم دیگه جرات نکرد حرفی بزنه بعد عروسی دختر خودش بود از بچکی داشت جهاز جمع میکردا اما همه که اومدن دیدن گفتند مال تو خیلی بهتر بوده بعد دختر عمه شوهرم شد جاریم جهاز منم دیده بودن همش سعی کردن بهتر بدن یخچال ۵۰ ملیونی دادن مادرشوهرم دیگه هیچی نگفت یبار تو جمع فامیلاشون از من پرسیدن جهاز تو بهتر بود یا جاریت گفتم مقایسه غلطیه بابای من کارمنده با سه ملیون حقوق و سه تا بچه دیگه بابای جاریم ماشین سنگین داره با درآمد چهل ملیونی و یه بچه خب معلومه اینا با هم فرق دارن 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
2740

همه نظرات عالی و برای اسی صبر ارزو میکنم

ولی خدایی خیلی بخاطر خودمم ناراحت شدم

12 تا پیشدستی چک داشتم تو اسباب کشی لب پر شدند.

اصلا کریستال نخرید. دووم نداره

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

الهی عزیزم میفهممت 

خیلی از خانم ها اینجوری سادن و بی غل و غش

به نظرم اگه برات مهمه که جلوش کم نیاری

4 تا چیز باکلاس و خفن پیدا کن با همونا دهنشو ببند

مثل همینکه بگی اره بابا کریستال الان این قیمتا نیس احتمالا بهت انداختن

یا درباره چیزهای برند و نیو کالکشن ها نظر بدی

میتونی از نی نی سایتی ها هم کمک بگیری 

اگردهم نمیخوای اصن باهاش حرف بزنی

با لبخند فقط به حرفاش گوش کن و ته دلت به این فکر کن این بدبخت چقدر فکر میکنه که بیاد به تو این چیزا رو بگه نا بهت ثابت کنه از تو سر تره

مطمئن باش مطمین باش مطمئن باش اگر که چیزی تو زندگی تو نبود که بهش حسادت کنه هیچ وقت این حرفارو نمیزد

پس برو حالشو ببر که این بدبخت دنبال اینه که به تو پز بده 

این ینی تو یه چیز خاصی داری که اون نداره

بازم میگم اگه ووست داری چیزای باکلاس و برند و  به روز و حاص رو یاد بگیری اینجا حیلی ها میتونن کمکت کنن

منم میتونم اگه کمک بخوای😉

شوهرتم اگه تو جمع دعوات میکنه خیلی ریلکس باش تا یه جور نشون بدی که انگار اون دیوونه اس و تو عادت کردی به این رفتار 

و تو حدت اینقدر بالاس که اصن برات مهم نی

و تا حدی رفتارت معمولی باشه  که مادر شوهر از تربیت پسرش خجالت بکشع😁😉

😂
خوب؟؟؟؟؟؟؟جاش اینجاست به‌نظرت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جاش کجاست پس خانومی 

این خانوم گل باید سعی کنه شوهرشو بکشه طرف خودش که شوهرش دفعه دیگه هرکس چیزی گفت خودش جوابشو بده چون ایشون نمیتونه از خودش دفاع کنه .

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
2706