2737
2739
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
۳۴ سال از من چهارسال بزرگتره.در حالی که برادر شوهرم از شوهر من شش سال کوچیکتره.هم سن هستن با شوهرش

هر چی فکر کردم دیدم جور در نمی یاد جاری چهار سال بزگه خوب پس شما 30 سالتونه اون وقت همسن هستند پس برادر شوهر هم 34 سالشه اونوقت برادر شوهر 6 سال از همسر شما کوچکتره 28 سالش می شه که😅😅😅شد معمای شاه

ولی در کل با جاری اصصصصصلا صمیمی نشو یعنی حسود تر از جاری بازم خودشه که فقط می خواد خودشو عزیز کنه 

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چی فکر کردم دیدم جور در نمی یاد جاری چهار سال بزگه خوب پس شما 30 سالتونه اون وقت همسن هستند پس بر ...

جاری و برادرشوهرش ۳۴ سالشه . برادر شوهرش شش سال از شوهرش کوچیکتره .شوهرش ۴۰ . خودشم چهارسال از جاری کوچیکتره میشه ۳۰ . با شوهرش ده سال اختلاف سنی دارن 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
2728
خیلی بی ادبه.هزار بار بچمو میبوسه میگه عین باباشه.وای اصلا شبیه تو نیست.در حالی که من خیلی از همسرم ...

واای خدا چه بی ادب بگو عزیزم خجالت نکش دوس داشتی برو باباشو ببوس دلت خنک شه 

استارتر اهل کدوم شهرید؟ اگه دوس داری بگو

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
جرئت دارم؟همینجوریشم متهم هستم به ناسازگاری

نه عزیزم اصلا این کلماتی ک دوستان گفتن رو نگو

همینجوری راحت میان مینویسن بگو بتوچه😐🤦

یجور دیگه با سیاست برخورد کن

کمتر بهش محل بزار ک ب خودش اجازه نده درمورد هر چیزی نظر بده

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
2740
۳۴ سال از من چهارسال بزرگتره.در حالی که برادر شوهرم از شوهر من شش سال کوچیکتره.هم سن هستن با شوهرش

باجاری ادم زیادصمیمی نشه بهتره حرفای زندگیتونم بهش نگو ولی وقتی میبینیش باهاش گرم احوالپرسی کن و احترامشو نگهدار توزندگیش دخالت نکن ونزار توزندگیت دخالت کنه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

خودش تا حالا چرا اینقدر مونده 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

خانوما کلا این رسم مسخره رو که مادر باید سیسمونی بده رو بذارید کنارررررررر. پدرو مادر چ گناهی کردن همش جهاز بده فلان بده فلان بده. والا. ببین بایدی در کار نیستتنتنتت ولی اگه دادن از سر لطف و خیرخواهیه و اشکال نداره...بزنین این رسمو بشکنین. والا ب خدا

ببخشیدااا ببخشیددددد

تو رو خدا ببخشید من خیلی مودب هستم ولی باید بگم....دررابطه با اینکه ملت اینقد هار شدن هم جهاز میخان هم سبسمونی هم همه چی از خانواده دختر...یه ضرب المثل هست میگه...کُ.....س...بده کالا بده...یه چیزی هم بالا بده.....

چ پرو شدن...خب پسر و مردا باید خرج کل زندگیو ردن وسایل زندگی خودشون و بچه شون هم...حالا بعصیا کمک میکنن دستشون ببوسن ن ایراد و....اه کاش ایران نبودیم با این همه رسم مسخره

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2706