2737
2739
عنوان

به خواهر شوهرم چی بگم

1239 بازدید | 117 پست

بچه ها من با مادرشوهر و خواهرشوهر تو یه ساختمونم. 

قبل از اینکه بیام اینجا خب کم و بیش میدیدمشون. 

دخترمم 6سالش هنوز نشده. کلا بچه آرومیه. 

قبلا همون کم و بیش که میومدیم پیش میومد خواهرشوهرم و شوهرم از دخترم یه کاری میخواستن انجام نمیداد بهش میگفتن دختر شیرازی یا میگفتن ماست، منم اهمیت نمیدادم. 

اما الان که تو یه ساختمونیم خب این ماجرا هرروز تکرار میشه. و حس میکنم داره روی دخترم تاثیر میذاره. 

ی شب میگفت من از خودم بدم میاد چون حتی اندازه یه نوزادم چیزی بلد نیستم، عمه فلان کارو ازم خواست من انجام ندادم.

حالا میخوام خیلی جدی باهاشون برخورد کنم. چون چندبار خود م و شوهرم به شوخی واکنش نشون دادیم ولی اونا عین خیالشون نیست.

نمیدونمم چطوری باید عکس العمل نشون بدم چی بگم

باید همون اولین بار این مسئله رو براشون روشن می کردین که رو بچه عیب وایراد نذارن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یبار پسر عمم ب دخترعموم ک دوسالش بود گف اینقد نپر بالا و پایین و یه گوشه بشین ..زن عموم چنان برگشت ب پسر عمم ک هممون خشکمون زده بود 

هرچی بش گفتیم چیزی ک نگف 

گف تربیت بچم ب من ربط داره 

مشکلی هس ب من بگه تا خودم ب بچم بگم

از اون روز هیشکی ب دخترش نگاهم نمیتونه بکنه

اینجوری باش برگرد بهشون بذار بدشون بیاد 

نذار اعتماد ب نفس بچت از همین الان نابود شه

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2740

ببخشیدا از مادرای بی عرضه که انقدر بچه براشون بیتفاوته که میان تازه از بقیه میپرسن چه جوری برخورد کنم بیزاااارم،شما تازه داری مشورت میگیری ؟همونجا باید جرشون میدادی میومدی اینجا شرح حال خاهرشوهرتو میگفتی 

خب حالا که این کارو نکردم

الان بکن اگه بازم مسخره کرد یا چیزی گفت با احترام و این که جلو دخترت نباشه بهش بگو لطفا دیگه مسخره نکن تو روحیه بچه تاثیر داره هر بچه ایی یه جوره قرار نیست بچه ها باب میل ما باشن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
یبار پسر عمم ب دخترعموم ک دوسالش بود گف اینقد نپر بالا و پایین و یه گوشه بشین ..زن عموم چنان برگشت ب ...

اره حق با شماست. این یکی دو روزه قراره خیلی بیشتر باهم باشیم. واسه همین استرسشو گرفتم. جاریم اینا هم دارن میان. 

یه شب شوهرخواهرشوهرم سر یه چندتا سیر که پوستشو بچه خودش و اون یکی دخترم کنده بودن، هی گیر میداد به دختر من میگف تو همه چیو خراب میکنی، منم جوابشو دادم هنوز قیافش یادمه مبهوت مونده بود. 

بعدش شوهرم دعوام کرد چرا با دیگران سر جنگ داری. 

ولی همون رویه رو باید تکرار کنم بقول شما

اگه میتونی رک بگی که خیلی بهتره یبار برا همیشه بگو تمام اما بدیش اینجاست که شاید اگه ادم گیری باشه بدتر برا اذیت کردنت بیشترش کنه این حرفاشو , اما یه راه هم هست که هروقت گفت بگو اتفاقا دخترم ماشالا خیلیم زرنگه عمه جونش اما چون یکم کوچیکه خب معلومه شاید بلد نباشه شما خودت انجام بده یاد بگیره ایشالا بزرگتر که شد همه کارا رو میتونه انجام بده , خودش میفهمه چی میگی