2733
2734
عنوان

به خواهر شوهرم چی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 117 پست
خب اگه اونا هم بچه دارن تو هم بچه ی اونا رو مثل خودشون دس بندازن ببین خوششون میاد ؟؟

اره اونا یه پسر دارن که خواهرشوهرم از صبح تا شب با یه خوراکی دنبالش داره راه میره. کسی هم مسخرش کنه یا حرفی بزنه همچین قاطی میکنه میزنه زیر گریه. 

ولی من کلا اصلااااا ازین اخلاقا نمیتونم داشته باشم که روی بچه کسی اسم بذارم یا مسخره کنم. خب هرکی یه مدله. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه خواهر شوهرت بچه داره این رفتار رو با بچش بکن ساکت می شه و بعد علتش هم بهشون بگو ما ساید خیلی چیزها رو تو زندگی تحمل کنیم ولی در قبال بچمون مسئولیم یا بچت رو اینقدر روش کار کن که خودش جوابشون رو بده

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
2728
ولشون کن گل  این جور کاربرها هم دیگه شورش را دراوردن پس فردا یه بچه تربیت میکنن خودشون هم جرات ...

بنظرت بهش پیام بدم چطوره؟ 

بگم دخترم این حرفو زده و چون قراره این چند روز بیشتر باهم باشیم گفتم اینطوری بهت بگم مراقب باشی

البنه زن عموتونم فک کنم زیاده روی کردن

خیلی رو بچش حساسه ...

ول خب الان ۹ سالشه خیلی باشعوره مث ادم بزرگا حرف میزنه 

کلا ازش یه بچه ای ساخته ها

ولی بنظرم دخالتای بقیه نمیذاره اونجوری ک دوسداری تربیت کنی بچه رو

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2738
حتما عموتم خیلی پشتشه که انقدر راحته

اره اصلا حرف نمیزنه  خیلی پشت زنشه

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

شوهرخواهرشوهرم بی نهایت گیربه دوتابچه هام میداد مثلا شوهرم پسرموتوبغلش راه میبردخوابوندش  گفت اینقدنرس به بچه هات که بزرگ بشه میزنتت ازخونه بیرون میکنه منم برگشتم گفتم واقعا!نکه باباش همینقدسرخوده که بچش بشه شمایکم پیشبینی اینده بچه های خودتم بکن اگاه بشیم

یامیگفت دختر داشتن بده هزارتاحرفه پسرخوبه خودش دوتاپسر داره نهایت عقده ان بچه هاش ازبس پشتخواه دراومده گندزده به تربیت

منم گفتم ماکه دختروپسرویکسان میبینیم شایددخترتوفامیل شما خیلی خطاکاربودن که دیدهمه تغییرکرده 

شوهرم عاشق اینکه من زبون داشته باشم جواب ادم پروروهمونجابدم برعکس من هرده بیست باریبارجواب میدم ولی کل خانوادش بدشون میاد😁

خب پس یا باید بهشون بگی یا نگی و کارشونو ادامه بدن بنظر من بهترین کار همینه که مثل خودشون رفتار کنی 

مردم میگویند درد کشیدن آدمی را شریف وپاک میکند این دروغ است درد کشیدن آدمی را بی رحم میکند
خب چرا به دخترتون کار یاد نمیدید که احساس کم بینی نکنه دختره عزیزم الان باید کلی کار بلد باشه به نفع ...

اتفاقا من اعتقادم اینه باید بچگی کنه. 

مثلا خواهرشوهرم با تاپ و شلوارک اومده وسط حیاط بعد با دخترم دعوا میکنه چرا در کوچه رو نمیبندی

یا دختر من میخواست بره دوچرخه سواری، اون بخاطر اینکه بچه خودش نره و خودش به زحمت نیفته با دختر من دعوا کرد

بعد کلا هر بچه ای یه شخصیتی داره. دختر دومیم فعال تره، ولی دختر اولم مثل خودمه کلا مدلش اینطوریه

ببخشید یعنی چی دختر شیرازی 

مگه ما چمونه 😤😤😤انترای کثافط ولم کنین جررررشون بدم 😠😠😠

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
بگوهنوزبچه است بذارین بچگی کنه کارجلوبچم نذارین دخترمن ۱۱سالشه دست به سیاه سفیدنمیزنه

اره بابا من خودم تا 18سالگی که ازدواج کردم کار خاصی انجام نمیدادم. اتاقمم مامانم مرتب میکرد. 

ولی اللن مجبورم همه کارامو خودم بکنم. اینا البته کلا وسواس بیش از حد هم دارن تو همه چی

بنظرت بهش پیام بدم چطوره؟  بگم دخترم این حرفو زده و چون قراره این چند روز بیشتر باهم باشیم گفت ...

پیام بازی نکن رودرروبگو

اینم درنظربگیر یوقتایی واقعا بچه ادم ایرادداره ولی مادرپدرنمیبینن اشتباه بچه رو وپشتی دادن به بچه تربیتشوخراب میکنه

ازحالاازدخترت بخواه شده حتی اوردن یه قاشق کمکت کنه