2733
2734
عنوان

شما بودید ناراحت نمیشدین

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 48 پست

بیخیال

زیاد فکرتو درگیر نن معلومه ناراحت میشدم ولی خب نخواسته زور که نی

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ما چیزی نگفتیم اره شوهرش نمیزاره چون با ما خوب نیس

چرا باشما خوب نیست؟؟اگه باشما خوب نبود پس براچی اومد از خانواده شما دختر گرفت مگه........🤐🤐🤐

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

من کلا ترجیح میدم با دامادمون جایی نریم چون اگه یدونه اب معدنی هم بخره خودش و زن و بچش بخوره کلی سرخاهرم منت میزاره که من خرج کردمو.. درصورتی که ما کلا خودمون همیشه خرید میکنیم چون تعدادمون زیاده.بعدم ب اینجور ادم که میدونی از شما خوشش نمیاد بهتره کلا رفت و امد نکنید همون چندوقت یبار که شوهرخاهرت خونه نیست برید سربزنید .خخاهرتم هرموقه خاس بیاد شمارو ببینه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2728
شاید ولی مطمئنم برنامه نداشته چون میدونم از منو مامانم خوشش نمیاد

خب وقتی می دونی دیگه درخواستی ازش نکنیین 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
تلافی کن سر شوهر خواهرت. مام یه دوماد نکبت داریم خیلی هم احساس زرنگی میکنه

وای اصلا نمیشه اذیت خواهرم میکنه 

مامانم میگه با ما بد باشه بهتر از اینه با خواهرت بد بشه

بیخیال زیاد فکرتو درگیر نن معلومه ناراحت میشدم ولی خب نخواسته زور که نی

سلام.دیروز دوباره رفتم دکتر.گفت زانوت مشکل نداره اگه با این دارو خوب نشدی مال کمرته باید بری ام ار ای.میترسم.اخه ام ار ای باید برم تو بیمارستان که کلی کرونایی داده.کاش خوب بشم.

تگت کردم تو تاپیکم که خبر بدم.

مرسی برام دعا کردی.بازم دعا کن کلا چیزی نباسه.

انشاءالله همیشه سالم باشی.❤❤❤❤

اسی ببخشید مجبور شدم تو تاپیک این کامنتو بزارم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2740

موندم ادمهای اینجوری مثل دامادتون فک نمیکنن خودشونم ی روز تو این موقعیت قرار میگیرن 

من شوهرخواهرمو از داداشم بیشتر دوست دارم

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
سلام.دیروز دوباره رفتم دکتر.گفت زانوت مشکل نداره اگه با این دارو خوب نشدی مال کمرته باید بری ام ار ا ...

تک نشدم که 

خب خدارو شکر

یجا برو خلوت باشه کرونا نگیری دختر

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

درسته که دوست داشتی بری

ولی توقع بیجا نداشته باش از دیگران عزیزم

یا شوهرش دوست نداره باهاتون بیاد

یا قبلا قرارگداشته بودن

یا یهویی تصپیم گرفتند و مادر شوهرش اینا دم دستشون بودن و...

دلت رومستقل کن از کسی توقع هیچییی نداشته باش عزیزم

واگرنه زندگی نابودت میکنه

چرا باشما خوب نیست؟؟اگه باشما خوب نبود پس براچی اومد از خانواده شما دختر گرفت مگه........🤐🤐🤐

با خواهرم دوست بودن 

نمیدونم اخلاقای خاصی داره همیشه با ما سر سنگینه 

(شاید چون چنبار جلوی مامانم به خواهرم فحش داده و مامانم باهاش دعوا کرده برای خیلی سال پیش این قضیه هنوز کینه به دل داره)