2733
2739
عنوان

شما بودید ناراحت نمیشدین

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 48 پست

آخه عزیزدلم چرا شوهرش رو آدم حساب میکنید اخه اون خر کی باشه ک براتون تعیین کنه... شما زنگ میزدی خواهرت میگفتی شب بیا بریم.. اون میخواس میومد نمیخواست هم به.... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
نه ناراحت نشو بعضی چیزا دست خود ادم نیس شاید شوهرش نزاشته به روی خواهرت نیار گناه داره

اره واقعا. گاهی مجبوری پیروشوهرباشی....خواهرت گناه نداره که.

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته که دوست داشتی بری ولی توقع بیجا نداشته باش از دیگران عزیزم یا شوهرش دوست نداره باهاتون بیاد ...

نه عزیزم من توقع ندارم اصلا به روشون هم نیاوردیم حتی

تو دل خودم ناراحت شدم

تک نشدم که  خب خدارو شکر یجا برو خلوت باشه کرونا نگیری دختر

فعلا دارو داده گفت اگه خوب نشدی دو هفته دبگه برو.

من فقط زانوم درد میکرد که از وقتی رفتم دکتر واومدم خوب شده.

چون گفتم عضلات پام گرفته فکر کنم براهمین گفت ممکنه از کمرت باشه.وگرنه کمر درد نداشتم فقط زانوم بود که خوب بشد😐😐😐😐

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728
آخه عزیزدلم چرا شوهرش رو آدم حساب میکنید اخه اون خر کی باشه ک براتون تعیین کنه... شما زنگ میزدی خواه ...

😁😁😁  اونم اجازش دست مردشه دیه

وای اصلا نمیشه اذیت خواهرم میکنه  مامانم میگه با ما بد باشه بهتر از اینه با خواهرت بد بشه

😥😥عزیزم 

شوهر خواهر منم همینطور ولی میترسه 

شما پدرتون فوت شدن؟؟ برادر نداری

تو نخ ما نباش گره میخوری
2740
فعلا دارو داده گفت اگه خوب نشدی دو هفته دبگه برو. من فقط زانوم درد میکرد که از وقتی رفتم دکتر واومد ...

فعلا نرو اما بعد کرونا حتما برو

نه ربط داره زانو وکمر به هم حالا بعد برو حتما

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
نه عزیزم من توقع ندارم اصلا به روشون هم نیاوردیم حتی تو دل خودم ناراحت شدم

درکت میکنم عزیزم

ولی بهش رو نزن وقتی میدونی اینجوریه

یکی از کاربرا هم گفت

جلوی باباهه با محبت با خواهر زادت برخورد کن همیشه بفهمه 

خب دلش خواسته با مامان خودش بره دفه بعد با شما میره . من اصلا نمی‌فهمم میگن دامادمون از ما خوشش نمی ...

خب چون هیچوقت با ما جایی نمیاد

منو مامانمم تنها هستیم 

هر دفعه میگیم میاید بریم یه جایی میگه ن 

هر زنی از خودش اختبار داره... برده ک نیست 

بعضی چیزا رونمیشه زندگیهامتفاوته یکی سوهرشوهیچی حساب نمیکنه خودکفاست. یکی تابع مردشه یکی مردوزن باهم هم پان. پس کلی نمیشه قضاوت کرد.