2733
2734
عنوان

بنظرتون كرونا اخر دنياست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 60 پست

بنظرم با توبه و استغفار و کمک به نیازمندان و...و توکل بخدا کرونا و دیگر بلایا برطرف میشه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
پس نگم درمان كرونام مجانيه 🙃

نه عزیزم نگو اونا بدن ماخوبیم.

امار اونا میره بالا تقصیر ترامپه مال ما که میره بالا تقصیر مردم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم درست متوجه نشدم😥

داروی امام کاظم رو باید از فروشگاه های طب اسلامی تهیه کنید . یا اگر شکر نیشکر طبیعی و نه کارخانه ای ، دارید میتونید تهیه کنید . خودتون درست کنید و همونطور که گفته شده مصرف کنید .برید به کانالی که داخل عکس هست . @daftareayatollahtabrizian

اونجا طرز تهیه اش هست . 

فروشگاه های معتبر هم تو اکثر استان ها و شهرها هستن .

2731
داروی امام کاظم رو باید از فروشگاه های طب اسلامی تهیه کنید . یا اگر شکر نیشکر طبیعی و نه کارخانه ای ...

ممنونم مهربون که چیزی که میدونی مفیده رو با بقیه در اشتراک میذاری.

خدا خیرت بده گلم

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
ممنونم مهربون که چیزی که میدونی مفیده رو با بقیه در اشتراک میذاری. خدا خیرت بده گلم

مهربونی از خودتونه .

هر چی از طب اسلامی دیدم خیر بوده . ان شاءالله واسه شما هم همینطور باشه . اگه اسم استانتون رو بگید اسکرین شات لیست مراکز اطرافتون رو براتون میزارم.

بعضی از مراکز گرانفروش هستن ویا غیر معتبر. من خودم این دارو رو فروردین ۵ تومن خریدم .

ای خدا هی راجع بهش حرف نزنید باز استرس گرفتم وقتی پیگیر نیستم اعصابم ارومه  ما که خیلی کم رعایت کردیم و بعضی جاهام رفتیم تا حالا نگرفتیم قسمت هر چی باشه همون میشه 

مهربونی از خودتونه . هر چی از طب اسلامی دیدم خیر بوده . ان شاءالله واسه شما هم همینطور باشه . اگه ا ...

اصفهانم

2740

ممنونم گلم.خدا خیرت بده.خودت وعزیزانت رو در پناه خودش بگیره.🌹🌹🌹

@sign_arasbaran    

سیاستشون اینه که اقتصادشون داغون شه؟ ملت از ترامپ برگردن؟ مجبوبیتش افت کرد کلی. سهام کل شرکتهای امری ...

راس میگی عزیزم

من یه سایت خارجی بود چک میکردم اوایل، تعداد با مشکوکارو میزد، الان رفتم دیدم فقط قطعیا رو اعلام میکنه

راستش من مدتیه واسه اینکه اعصابم بهم نریزه اخبار کرونارو دنبال نمیکنم

مگه چیزی اتفاقی از اینور اونور  بشنوم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
راس میگی عزیزم من یه سایت خارجی بود چک میکردم اوایل، تعداد با مشکوکارو میزد، الان رفتم دیدم فقط قطع ...

بهترین کارو میکنی عزیزم، زیاد دنبال نکنیم بهتره اعصابمون خرد میشه

2706