2726
عنوان

بنظرتون كرونا اخر دنياست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 60 پست
بله که میدونم قشنگ چهارماه تمام نشستم تو خونه هیچ جا هم نرفتم حتی خونه مامانم بعد فقط شوهر جان می ...

یا خدا....

چقدر دل ادم میسوزه بعد اون همه رعایت اینطوری...

واااای منم شوهرم میره سرکار😭😭😭😭خدا جون چکار کنم؟؟؟؟

شوهرتون ماسک و الکل و...میزدن؟؟؟

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم قربونت تو‌ خوبی؟ اره از امروز واسه شش هفته😞

فدات خیلی مراقب خودت باش هرچند تعداد کمه خیلی کمتر از همه جا استرالیام خوب داره کنترل میکنه ظاهرا همه منطقه درگیرو بسته 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728
یا خدا.... چقدر دل ادم میسوزه بعد اون همه رعایت اینطوری... واااای منم شوهرم میره سرکار😭😭😭😭خدا ...

شوهر من بیچاره دم در خونه لخت لختش میکردم با شورت میفرستادمش تو حموم

از طریق چشم مبتلا شده چون بی احتیاطی کرده و شیلد نزده 

ماسکم میزد 

سرکار دیگه چقدر مراقب بوده الله اعلم

دست زده به چشمش حتما

بفرستین لطفا منم لایک کنین عزیزم

@ساراابانووو      

دقت کنید که تا دو ساعت بعد از داروی امام کاظم حتی آب هم نباید مصرف بشه .

هنگام مصرف هم انتهای حلق میریزید و همراهش حتی آب  نمیخورید.کم کم با بزاق دهان مخلوط میشه . تابستانه برای من که بد طعم نبود.

اولن سیاستشونه بعدم توی آمار همه کشورها مبتلایان قطعی و فوتی های قطعی رو اعلام میکنن اما امریکا تن ...

امريكا تست رايگانه تمام افرادي كه تستشون مثبته رو اعلام ميكنن نه مشكوكها رو 

فدات خیلی مراقب خودت باش هرچند تعداد کمه خیلی کمتر از همه جا استرالیام خوب داره کنترل میکنه ظاهرا هم ...

قربونت عزیزم اره فعلا که کمه اما میگن انگار بزودی قراره باز موج دوم فراگیر بشه همه ایالتا.. توام مراقب خودت باش عزیزم xxx

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
امريكا تست رايگانه تمام افرادي كه تستشون مثبته رو اعلام ميكنن نه مشكوكها رو 

الان باز میان میگن حتما فلانن که تست رایگان میکنن...

بابا ول کنین این امریکارو

اصلا امریکا بد،شما خوب

همه اخبار شده اونا فلانن ما بهتریم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
شوهر من بیچاره دم در خونه لخت لختش میکردم با شورت میفرستادمش تو حموم از طریق چشم مبتلا شده چون بی ا ...

😥😥😥😥

ویرایش کردم تصویر پرید .😆 شکر طبیعی نیشکر ، رازیانه و هلیله سیاه داروی امام کاظم تابستانه است .

منم درست متوجه نشدم😥

2706